Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Mukoz salgı’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

A Vitamini ve Fx15 Lotus Zayıflama İlacı

Doğan bebekte omurilik kanalının yumuşak olması ve burada yer alan omurların defektleri veya gelişme yetersizlikleri ile kendisini gösterme durumuna son zamanlarda sıkça rastlanmaya başlanmıştır. Ancak gerek yavrunun ve gerekse ailenin sonraki yaşam kalitesini oldukça düşürür. Zira omurilik kanalı zayıf olarak gelişmiş olan çocuk, hayatı boyunca hastalıklara ve pek çok patolojik soruna sahip olabilir. ‘Spina bifida’ denilen bu rahatsızlığın önüne geçebilmek için anne adayının gebeliğin ilk üçte birlik döneminde B6, folat ve folik asit yönünden yeterli beslenmesi şarttır. Bu maddeleri en çok bünyesinde barındıran gıda maddelerinden birisi de Brüksel lahanasıdır. Yani gebelik kalitesi ve çocuk sağlığı denildiğinde Brüksel lahanası baş sırayı alacak gıda maddelerinden birisi olmalıdır. Hamilelik döneminde Fx15 sağlıklı zayıflama ürünü kullanılmasının doğru olmadığını, bu dönemde doğumdan sonraki emzirme sürecinde kullanılmak üzere vücutta yağ biriktirildiğini hatırlatmak istiyorum. Emzirme bittiğinde zaten anne eski kilosuna normal olarak geri döner. Ancak bazı durumlarda birkaç kilo fazlası bulunabilir. Bu durumda orjinal Fx15 kullanarak zayıflamak uygundur.

Brüksel lahanasındaki diğer önemli maddelerden birisi de A vitaminidir. A Vitamini alımı Fx15 lotus zayıflama hapı ile beraber oldukça uygun ve faydalıdır. A vitamini tüm vitaminler içinde tek başına ve farklı olarak enfeksiyonlara karşı koruyucu olan tek vitamindir. A vitamini vücut boşluklarınızı örten sıvıların, kulak kirinin ve göz salgısının yapısına girer. Tüm bu mükoz salgılar vücuda gözden, burundan ve diğer vücut boşluklarından giren mikropları tutar. Onların vücuda girişini engeller veya azaltır. Bu sayede pek çok mikrobun girişi önlenir ve siz hastalıklara karşı korunmuş olursunuz. Bu yüzden de A vitaminini bol miktarda tüketmek zorundasınız.

Diğer tarafta A vitaminini yeterli miktarda alamazsanız, bu koruyucu ve mikrop girişini engelleyici mukoz salgı yerine keratin adı verilen katı bir madde üretilir. Bu katı madde gözde biriktiğinde katarak ve iç organ ve vücut boşlukları yüzeyinde biriktiği takdirde iç kanamalara neden olur. Yani iç kanamalara ve katarakt’a yakalanmamak için de yeterli miktarda A vitamini almak zorundasınız. Sadece mikrop girişini engellemek ve iç kanamaları önlemek sureti ile değil, aynı zamanda antioksidant etkisi ile de detoks etkisi gösteren bir vitamindir. Brüksel lahanası bu önemli vitamini de bol miktarda içerir.