Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Nefret ve kin’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Sevgiyle Pişirin ve Öyle Yiyin

Merhaba sevgili zayıflama kapsülü Fx15 kullanıcıları. Bilirsiniz bazen birilerinin evine gidersiniz ve harika yemekler yersiniz. Aynı malzemelerle aynı yemeği bir başkası yapsa yemek bu kadar lezzetli olmaz. Bu kadının parmakları uğurlu mu diye merak edersiniz. İşte iki kişi aynı malzemelerle aynı mutfakta aynı yemeği yapsa kesinlikle farklı sonuçlar alacaklardır. Bir tanesi yemeğe sevgisini koyar işte o sevgi bambaşka yapar yemeği. Yemeğin suyudur yemeğe hayat veren.

Ellerindeki enerji yemeğe akar. Ruhunun niyetini yemekten hissedersiniz. Ve bir başkası söylene söylene yemek yaptığında aynı yemek midenize oturur. Bütün gece ağırlık duygusu verir size. Kendiniz bulaşık suyu içmiş gibi düşünürsünüz. Oysa yemek aynı yemektir.

Diyetlerinizi düşünün, sağlıklı besleneceğim diye aldığınız bir elmayı nasıl yiyorsunuz. Off nerden çıktı şimdi bu diyet, bıktım vallahi, sıkıldım her şeyden, zaten bir türlü zayıflayamıyorum, nedir bu ızdırap deyip, sonra da sağlıklı beslenmek için o elmayı yiyorsanız lütfen yemeyin. O elmanın bütün mucizesini aldınız götürdünüz. Doğanın hışırtıları ile, rüzgarın ninnisi ile büyümüş bir elmayı, söylene söylene yediniz. Elmanın içindeki suyu da bedeninizdeki suyu da mahvettiniz. Sonra da bu elma beni hiç mutlu etmiyor dersiniz.

Nedense şu sağlıklı beslenme işi bir bana yaramıyor dersiniz. Tabii ki hamburger yediğinizde kendinizi harika hissedeceksiniz; çünkü onu yerken kendinizden geçersiniz, mutlusunuzdur, engelleme yoktur. Ağzınızı şapırdata şapırdata yersiniz tüm yasak şeyleri. Bir düşünün bakalım aynı şeyi elma için yaptınız mı? Elmaya, çikolataya ya da tatlıya davrandığınız gibi davrandınız mı? O kadar söylenmeyle kavga dövüşle elma suyu içseniz de bedeninizde çöp suyu yaratacaksınız. Gidip en sağlıklı şeyleri tüketip, beyninizde nefret hissettiğinizde, bedeniniz öfkeyle dolduğunda damarlarınızda dolaşan suyu çamur suyuna döndüreceksiniz. Bir insanın bedeninde böyle çamur gibi bir su dolaşırken Allah aşkına kendisini nasıl iyi hissetsin.

Siz sevgili Fx15 hapı kullanıcılarına sadece yemek yaparken veya yerken değil, hayatınızın her anında, kötü düşüncelerden, nefret ve kinden uzak durmanızı öneriyoruz. Zira bu kötü duygular herkesten önce size zarar verirler.