Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Nitrozamine’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Zararlı Kimyasallar ve Fx15

Kendinizi “orta yaşlı” veya daha yaşlı olarak tanımlama riskine giriyorsanız, size “nitrit, sosisli sandviç ve kanser” dediğimde, sandalyenizde geriye yaslanabilir, kafanızı sallayabilir ve “Oh evet, onlarla ilgili bir şeyler hatırlıyorum” diyebilirsiniz. Daha gençlerpekâlâ, kulağınızı açın çünkü tarih komik bir şekilde kendini tekrar ediyor.Bazen de verdiğiniz kilolar geri geliyor fakat bunlardan kurtulmak Fx15 form hapı ile elinizde.

Zaman: 1970’lerin başı. Sahne: Vietnam Savaşı hızını kesmiş, Richard Nixon Watergate’le sonsuza dek ilintilenmek üzere, enerji krizi benzin istasyonlarında kuyruklar oluşturmak üzere ve nitrit, manşetlerde yavaş yavaş yerini alıyor.

Sodyum Nitrat: 1920’lerden ben ette kullanılan bir koruyucu madde. Bakterileri öldürür ve sosisli sandviçlere, domuz pastırmasına ve konserve ete hoş bir pembe renk ve tat verir.1970’de Nature dergisi tükettiğimiz nitritin, vücutlarımızda nitrozamin oluşturacak şekilde reaksiyon gösterebileceğini yazdı.

Nitrozamin: Ürkütücü bir kimyasal ailesi, ABD Ulusal Toksıkoloji Programı tarafından en az on yedi nitrozaminin, “insanlar için kanserojen madde olduğu tahmin ediliyor.” Bu kimyasal çok zararlıdır ve Fx15 kapsül içeriğinde buna benzer kimyasallar kesinlikle yoktur.

Bir saniye durun. Niçin bu ürkütücü nitrozaminlerin “insanlar için kanserojen madde olduğu tahmin ediliyor”7 Kısaca yanıt şöyle: Hayvanlarla yapılan deneyler, kimyasala maruz kalma arttıkça, kanser vakalarının da arttığını göstermiştir. Fakat bu yeterli değil. Daha kapsamlı bir yanıta ihtiyacımız var.Bu kimyasal da Fx15 içeriğinde yer almaz.

İsterseniz NSAR (Nnitrososarcosine) isimli nitrozamine bir bakalım. Bir çalışmada, yirmi fare iki gruba ayrıldı ve her birine değişik seviyelerde NSAR verildi. Bir gruba diğer grubun iki katı doz verildi. Düşük seviyede NSAR verilmiş farelerin % 35’ten biraz fazlası, gırtlak kanserinden öldü. Yüksek seviyede verilmiş olan farelerin % 100’ü deneyin ikinci yılında öldü.