Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Normal tansiyon’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 ve Vücudu Temizleme

Biz bugün Fx15 kullanıcıları için bir kaç öneride bulunacağız. Vücudum temizlenip zehirlerden arınmaya başladıkça, eskiden yemek yemeye ne kadar bağımlı olduğumun farkına vardım. Ayrıca kısa sürede elde edilen sonuçları da görmüştüm. Her gün tartıya çıktığımda biraz daha kilo verdiğimi görüyordum. Bu, gerçekten de bu programa devam etmemde çok etkili oldu.

Enerji seviyem de ciddi bir şekilde arttı. Sabahları işe gitmeden önce yürüyüş yapabilmek için daha erken uyanmaya başladım. Enerjim o kadar fazlaydı ki, kendimi sabah 5:30’da yolun ortasındaki sarı çizgilerin üstünde zıplarken buluyordum. Kendimi tekrar genç hissetmeye başlamıştım. Ağrı ve acılarım da yok olmuştu.

İki ayın sonunda 25 kilo vermiştim ve tansiyonum normal seviyeye düşmüştü. Üç aydan daha kısa bir süre içinde 35 kilo verdim ve vücuttaki yağ oranım %39.4’ten %27′ ye düştü. Karın bölgem 30 cm, belim 25 cm inceldi. 90 kilo vermiştim, en son gençken bu kilodaydım.

Karım 12 kilo verdi ve 42 bedenden 38 bedene (çok sıkı!) düştü, enerji seviyesi de belirgin bir şekilde arttı. Bir gün bisikletle dolaştıktan sonra, kendini tekrar çocuk gibi hissettiğini söyleyerek sevinçten ağlamıştı. Beraberce alkalik diyetimizin- keyfini çıkarıyor ve eski asidik yiyeceklerimizi hiç özlemiyoruz. İnsanlar bize cildimizin ve gözlerimizin çok sağlıklı olduğunu ve harika göründüğümüzü söylüyorlar.

Geçen gün eski bir arkadaşıma rastladım, beni gördüğünde neredeyse düşüp bayılacaktı. Bana, “Seni otuz yıldır hiç böyle görmemiştim” dedi. Kısa bir süre önce karım ve oğlumla kamp yapmaya gitmiştik; bir sabah bir arkadaşımın yalnızca bir kere gördüğüm karısı bize selam vermek için yanımıza geldi. Bize bir gece önce merhaba demediği için özür diledi ve “Sizi gördüm fakat boşandığınızı ve eşinizin buraya başka bil adamla geldiğim düşündüm” dedi. Ona teşekkül ettim ve hak verdim. Karım artık yeni bir adamla beraberdi. Bu hikaye ve tez emin olun ki Fx 15 ile çok ileri düzeyde fayda sağlayacak şeylerdir.