Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Obezite hastaları’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Aşırı Kilo Riski Taşıyanlara Fx15

Kardiyovasküler hastalıklar Batı toplumlarında çok yaygındır. Bu konuda beslenme biçimleri, egzersiz eksikliği, sigara, stres gibi birçok suçlu bulunabilir.Kan grubunuzla, kardiyovasküler hastalıklara yakalanma hassasiyetiniz arasında bir bağ varmı? Ünlü Framingham Kalp Çalışması (Massachusetts), kan grubu ile kalp hastalığı arasındaki ilişkiyi incelediğinde kalp hastaları arasında kesin bir kan grubu ayrımı bulamadı.

Ama bu çalışma, kan grubu ile kalp hastalığına rağmen hayatta kalma arasında bir bağlantı olduğunu ortaya çıklardı. Araştırma sonucunda, 39-72 yaşları arasındaki aşırı kilolu kalp hastalarının aynı yaş aralığındaki fazla kilolu kalp hastalarından daha yüksek oranda yaşam şansları olduğunu ortaya kondu. Bu, özellikle de 50-59 yaşları arasındaki erkekler için doğruydu.

Bu çalışma kalp hastalığı konusunu gerçekte derinlemesine aydınlatmıyordu ama, kalp hastalığından kurtulmak için etkili bazı faktörlerin aynı zamanda bu hastalığa yakalanmak konusunda koruyucu olabileceği görülüyordu.Kalp hastalıklarını tetikleyen başlıca sebep fazla kilolardır.

Bu nedenle risk grubundan kurtulmak için düzenli fx15 form hapı kullanmak gerekir. Fx15 kapsül kullanımı ve doğal kilo dengeleme için gerekli olan tüm şartları yerine getirmelisiniz. İleri yaşlarda kalp rahatsızlıklarına yakalanmak istemiyorsanız fx15 kapsül ile desteklenmiş bir diyet uygulamanızı öneririz. Fx15 sizi sağlıklı ve kısa zamanda zayıflatır.

Aşırı kilo riski taşıyanlara fx15Bu faktörler ışığında kilo vermek isteyenler için daha yüksek bir risk söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi bunları inceleyelim: En önemli faktör, koroner arter hastalığının temel nedeni olan kolestrol. Vücudumuzdaki koleströlün çoğu karaciğerimizde üretilir. Tükettiğimiz yağların emiliminden sorumlu olan fosfataz adlı, ince bağırsakta üretilen bir enzim vardır. Yağların sindirimi ve emilimini hızlandıran yüksek düzeydeki fosfataz, kandaki kolestrol oranını düşürür.

Normalde, bu enzime en yüksek düzeyde kilo vermek isteyenlerde rastlanır. Fosfataz, aşırı kilolulardan sonraki en yüksek düzeydedir. Obezite hastalarındaki yüksek yaşam olasılığının bir başka nedeni de kanı pıhtılaştırıcı faktörlerin oranıdır. Daha önce açıkladığım gibi, kilo vermek isteyenler kanda pıhtılaştırıcı etkenler az miktarda bulunur.

Bu da obezite hastaları için bir avantaj oluşturabilir. Çünkü ince kan, damarlardaki akışı engelleyecek plakların birikmesine daha az olanak sağlar. Diğer yandan, kilo vermek isteyenler kadar olmasa da, fazla kiloluların kanda, fazla kilolularda  daha yüksek düzeyde trigliserid ve kolestrol bulunur.
.