Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Obezite hastası’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Aşırı Yeme Tedavisi

Fx15 kapsül kullanmadan zayıflamaya çalışan bir obezite hastasının depresyonu yedi yıl süre ile remisyonda kaldı. Ancak, ilk çocuğunun doğumunu takiben, oldukça depresifleşti ve içgörü odaklı terapi için bir terapistle yedi ay görüştü.

Bu tedavi sürecinde, tıkınırcasına yeme davranışlarının başlangıcının ergenlik dönemindeki aile bağlamıyla ilintili olduğuna ve o dönemde yemenin bir kendine bakma şekli haline geldiğine yönelik anlayışını geliştirdi. İçgörü odaklı terapi, depresyonuna iyi gelmesine ve aşırı yemesinin kökenini anlamasına yardımcı olsa da tıkınırcasına yeme epizotları devam etti. Aşırı yeme kaynaklı kilo problemleri için fx15 form hapı kullanımı uygundur.

Yakın zamanda, Ellen yeme problemleri için yardım aramış, ama sigorta şirketi “aşırı yeme” tedavisini karşılamayacağını bildirmişti; tedavi için cebinden ödemenin getireceği harcama konusunda kaygılıydı. İlanımıza, bedelsiz terapi vaat edildiği için cevap vermişti. Daha hesaplı bir zayıflama yöntemi arıyorsanız fx15 kapsül kullanmanız uygun olacaktır.

Aşırı yeme tedavisiEllen, metrapolitan banliyölerde doğmuş ve yetiştirilmişti. Bir ev hanımı olan annesi, yetişkinliği boyunca obezite ve depresyon ile mücadele etmişti. Obezite ile mücadelede en büyük yardımcınız fx15 kapsül olacaktır. Büyük bir şirkette satış elemanı olarak çalışan babası, on yıl önceki bir kalp krizini takiben gerçekleşen başarılı bir tedaviye kadar aşırı alkol kullanan biriydi. Onun da kilo problemi vardı.

Ellen’ın her iki ebeveyni de halen hayatta, ama sağlıkları pek iyi değil. Onları her hafta ziyaret eder ama daha sık telefonda konuşur. Ellen’ ın aynı zamanda eyalet dışında yaşayan bir erkek kardeşi var ama onunla düzenli olarak iletişime girmez çünkü “fazla ortak bir şeyleri yok”.

Zayıflama Resmi

Psikolojik Zayıflama ve Fx15 Kapsül

Otomatik olarak yediğinizi, yeme işleminin bilinçli denetiminiz dışında gerçekleştiğini düşündüğünüz anlar oluyor mu? Bu konuda bana danışan Fx15 form hapı ile diyet yapan kişiler sıklıkla bu şekilde hissettiklerini söylediler.iyi haber, yeme işleminizin otomatik olmadığıdır. Kalbinizin atması ya da sindirim sisteminizin çalışması gibi otomatik işleyen şeylerde sizin isteğiniz söz konusu değildir. Kalbinizin atması ya da sindirim sisteminizin işleme başlaması için sizin izniniz gerekmez. Ancak yemek için siz karar verirsiniz, işte size bir güzel haber daha: Yeme kararları alırken kendinizi daha iyi denetlemeyi öğrenebilirsiniz.

Çok farkında olmayabilirsiniz ama yemeye başlamadan önce kesinlikle düşünürsünüz. Masanın üzerinde açık bir paket çikolatalı bisküvi paketi olduğunu düşünelim. Düşünmeden pakete uzanıp ağzınıza bisküviyi atmazsınız. Düşünceleriniz davranışınızı etkiler. Bisküviden yemek istiyorum… bir taneden bir şey olmaz… diye düşünüyor ve buna karşılık vermiyorsanız, bisküviyi yersiniz. Öte yandan Bisküviyi yemek istiyorum ama yememeliyim, çünkü bu benim Fx15 diyetimde yer almıyor… Yemek aralarında yediğim şeylere dikkat etmeliyim… diye düşünürseniz, yemezsiniz.İstenmeyen davranışlarda bulunmanıza neden olan düşünceler baltalayıcı düşüncelerdir. Daha üretken davranmanıza neden olan düşünce yapıları ise yararlı düşüncelerdir.İşte obezite hastasının yeme davranışını etkileyen düşünceleri. Obezite hastası  ile Fx15 kapsül tedavisine başlamadan önce, kendisi ekmeklerinin güzelliği ile meşhur bir İtalyan restoranına gitmeyi alışkanlık haline getirmişti. Diyet yapmaya çalışmasına karşın, hiç değişmeyen şu düşüncelere sahipti: Ekmek çok güzel kokuyor… yememem gerektiğini biliyorum ama buna karşı koyamayacağım… Kaçınılmaz olarak bir parça ekmek yiyordu. Daha sonra Diyetin canına okudum iyisimi bugün vazgeçeyim, yarın yeniden başlarım… diye düşünüyordu. Böylece günün kalan bölümünde tıka basa karnını doyuruyordu.Terapiye başladıktan birkaç hafta sonra, bu obezite hastası yine aynı restorana gitti. Ancak bu kez, davranış biçimini baltalayan düşüncelerine karşı hazırlıklıydı. Restorana gitmeden önce, kendine şöyle bir kart hazırladı:Ekmeğin iştah açıcı olduğunu biliyorum ama karşı durabilirim. Kilo vermem benim için çok daha önemli.Ekmeği yiyecek olursam kısa bir an için zevk alacağım ama daha sonra kendimi daha kötü hissedeceğim.