Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Obezite sorunu’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Kolesterol Seviyeniz ve Fx15 Kullanımı

Kandaki kolesterol seviyesi 170 mg/dL’den 90 mg/dL’ye düştükçe, karaciğer, rektum, kolon, erkekte ve kadında akciğer, göğüs, çocuklarda lösemi, yetişkinlerde lösemi, çocuklarda ve yetişkinlerde beyin, mide ve yemek borusu (boğaz) kanseri azalıyordu.

Gördüğünüz gibi bu büyükçe bir liste. Amerikalıların çoğu kolesterolünüz yüksekse, kalbiniz konusunda endişelenmeniz gerektiğini bilir fakat kanser konusunda da endişelenmeniz gerekebileceğini bilmezler. Kolesterolü kontrol altında tutmanın diğer bir yolu ise Fx15 zayıflama tabletleri ve dengeli beslenmedir.

LDL ve HDL’yi de içeren kan kolesterolünün birkaç çeşidi vardır. LDL “kötü”, HDL ise “iyi” türdür. Çin Etüdü’-nde kötü LDL kolesterolünün yüksek seviyeleri de Batı hastalıklarıyla ilişkiliydi. Obezite sorunu ile yüzleşmek batı için sorun olmaktan çıkmıştı. Çünkü Fx15 etkisi onlar için kurtarıcı niteliğindeydi.

Batı standartlarına göre bu hastalıkların Çin’de nispeten nadir olduğunu ve yine Batı standartlarına göre, kandaki kolesterol seviyelerinin oldukça düşük olduğunu aklınızda tutun. Bulgularımız birçok Çinlinin, 170 mg/dL’nin altında bile olsa, düşük kolesterol seviyelerinde avantajlı durumda olduğuna dair ikna edici kanıtlar sundu.

Şimdi sakinlerinin kolesterol seviyelerinin, Çin ortalamasından çok daha yüksek olduğu bir ülkeyi gözünüzde canlandırın. Kalp hastalıkları ve bazı kanser türleri gibi bu nispeten nadir hastalıkların, yaygın olmasını hatta belki de başlıca ölüm nedenleri olmalarını bekleyebilirsiniz!

Elbette, Batı’daki durum tam da böyle. Çalışma yaptığımız zamandan birkaç örnek verecek olursak, kırsalda yaşayan Çinli erkeklere göre, Amerikalı erkeklerde koroner kalp hastalıklarından ölüm oranlan on yedi kat daha yüksekti. Amerika’daki göğüs kanserinden ölüm oranı Çin kırsalı oranına göre beş kat daha yüksekti.