Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Obeziteye yakalanma’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Lezzetli Yemekler!

Normal hormon fonksiyonlarınızın yolunda duran yiyecek ve diğer ürünleri atarak ilk adımı attınız. Şimdi bu hormonları en uygun duruma getirecek yiyecekleri nasıl seçeceğinizi, metabolizmanızın uzun zamandır olmadığı kadar sıkı çalışmasını ve daha fazla yakmasını sağlamak için neler yapacağımızı göreceğiz. Beslenmenize ekleyeceğiniz lezzetli yemeklerle mest olacaksınız. Web sitelerinde bu şahane yiyeceklerle bütünleşen kişisel yemek programlarını ve yüzlerce tarifi bulabilirsiniz. Daha önce söylediğim gibi Fx15 lotus yaprağı kullanırken yemek yemenizi istiyorum. Ancak size karşı değil, sizin için çalışan yemekler yemenizi istiyorum.

Mesela sağlığınız için çok faydalı olan gıda maddelerinden biri sarımsaktır. Sarımsağı haftada 5 gün en az bir öğün tüketmeye dikkat edin. Sarımsağın çok önemli detoks etkilerine ilave bir diğer önemli detoks etkisi ise antibiyotik benzeri etkisidir. Hatta günümüzde kullanılan pek çok önemli antibiyotiğe direnç gösteren önemli hastalık etkenleri, sarımsağın çok fazla seyreltik oranları ile bile imha edilebilmektedir. Örnek olarak;

Siproflaksin ve metisillin antibiyotiklerine dirençli stafılakok bakterileri, vankomisin’e dirençli enterokok bakteriler, siproflaksin’e dirençli Pseudomonas Aureginosa adlı bakteriler sarımsakla yok edilebilmektedir (2003, Nutrition).

Günümüzün önemli sağlık sorunlarından birisini teşkil eden metisiline dirençli Stafilakokus aureus adlı bakterinin sarımsakla yıkımlanması gerçeği ile karşı karşıyayız. Sarımsakta bulunan sülfürlü maddelerden ajoen adlı madde özellikle deri kanserlerindeki tümör gelişimini tedaviye yardımcı olarak kontrol altına alabilmektedir (2003, Derm. Research).

Haftada toplam yarım çay bardağı kadar sarımsak tüketmeniz dahilinde özellikle obeziteye yakalanma riskini dikkate değer düzeyde azaltabilirsiniz. Tüm bu yararlı etkilerinin yanında sarımsak Fx15 tableti ile de mükemmel uyum sağlayarak hem detoksunuza hem de sağlıklı zayıflamanıza katkıda bulunmaktadır. Özellikle çoğu et yemeğiyle beraber kullanılabilecek olan sarımsağı iyi değerlendirmenizi öneriyorum.