Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Omega-3’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Dengeli Zayıflama

Fx15 kapsüllerinin desteğini alarak zayıflamak hem daha kolay hemde daha hızlıdır. Kilo verme aşamasında uygulanan bazı yöntemler sağlığı olumsuz yönde etkilemektedir. Son dönemlerde yayılan fazla kilolara fx15 kapsülleri etki edecektir. Şişman ve çirkin biri olmak istemiyorsanız mutlaka fx15 kullanılmalıdır.

Fx15 yosun kapsülleri ile düzgün fiziğe kavuşabilirsiniz. Mutlaka fx15 kapsüllerini denemelisiniz. Sütten ve hayvanın yağ dokusundan elde edilen yağın çoğunluğu doymuş yağ asitlerinden oluştuğu için katı haldedir ve doymuş yağ olarak adlandırılır. Zeytin ve fındık yağı çoğunlukla tekli doymamış yağ asitlerinden oluştuğu için tekli doymamış, bitkisel yağlar çoğunlukla çoklu doymamış yağ asitlerinden oluştuğu için çoklu doymamış olarak adlandırılır.

Çoklu doymamış yağ asitleri, zincirdeki eksik hidrojenlerden dolayı çift bağ oluşan karbonun bulunduğu yere göre farklılık gösterir. İlk çift bağ yağ asidinin sonunda 3. karbonda oluştuysa omeag 3,6. karbonda oluştuysa omega6 olarak adlandırılır.

fx15 ile dengeli zayıflamaÇok doymamış yağ asitleri omega3 ve omega6 insan bedeninde sentezlenmez. Halbuki doymuş yağ asitleri karbonhidratlar ve azotu ayrılmış protein yapı taşlarından bedende sentezlenebilir. Zayıflama hapı fx15 yaşam tarzı ile fazla kilolardan kurtulacaksınız.

Çoklu doymamış yağ asitleri bedende başka moleküllerden sentezlenemediği, büyüme ve organların düzenli çalışması için gerekli olduğundan bunlara “elzem yağ asitleri” denir. Elzem yağ asitlerinden omega6 grubuna girenlerle, Omega3 grubuna girenlerin işlevleri de farklıdır.

Zayıflama Resmi

Kolesterol ve Mineraller

Kolesterolünüzü düşürmek için de baklagiller ve yulaf ekonomik bir çözümdür. Soya vitamin, mineral ve lif bakımından zengin bir protein kaynağıdır. Ayrıca sağlığımız için yararlı omega3 yağ asitleri ve bitkisel kimyasallar içerir. Örneğin bitkisel östrojenlerin (izoflavonlar) en iyi kaynağıdır.

Kilo vermede etkili olduğu gibi bazı rahatsızlıklarda lif içeren gıdalar tüketmek sağlık açısından çok yararlıdır. Fazlalıklarınızdan kısa zamanda kurtulmak için mutlaka doğru besin tercihi yapmalısınız. Öncelikli olarak fx15  kapsüllerini kullanmalısınız. Orjinal fx15 kapsüllerini kullanarak kısa süre zarfında kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

İstediğiniz fiziğe kavuşabilmek için mümkün olduğunuz kadar fx15 kapsüllerini kullanmaya çalışın. Fx15 sayesinde zayıflamayı hızlandırmak mümkündür. Mutlaka fx15 desteği almalısınız. Sağlıksız diyetler ile size zayıflama hastalığına yenik düşmeyin fx15 kullanın kısa süre içerisinde forma girmeyi başarın. Mutlaka fx15 kapsülleri denenmelidir.

Fx15 kapsüllerinin menopoz sorunlarını hafiflettiği, kalp hastalıklarına ve osteoporoza karşı koruduğu birkaç araştırmayla saptanmıştır. Ancak artan sayıda araştırmalar soyanın tiroit sorunu bulunanlarda ve meme kanseri riski olan kadınlarda tehlikeli olabileceğini göstermektedir. kolesterol ve mineraller

Kilonuzu fx15 kapsülleri ile kontrol altına alın ve bazı gelebilecek hastalıklara karşı önlem almış olun. Mutlaka doğru uygulamalar denenmelidir.

Çok sayıda işlenmiş paket gıdanın (sosis, salam, köfte, hazır et suları, kıyma, sucuk, hazır çorbalar, bisküviler vb) içerisine ucuz bir protein kaynağı olarak soya katıldığından insanların ne kadar soya tükettiklerinin farkına varamamaları sorun teşkil eder.

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Seçebileceğiniz Yağlar

Fx15 ve Lotus yaprağı özü kullanımı sırasında yağlar birçok değişik türde karşımıza çıkar ve farklı türlerin sağlığımız üzerinde değişik etkileri vardır. İnsanların çoğunun doymuş yağlardan haberi vardır ki bu insanlara bu yağlardan kaçınmaları söylenmiştir.

Zeytinyağındaki gibi tekli doymamış yağlar ve sebze yağları, yemişler ve balıklar gibi çoklu doymamış yağlar hakkında ise belli belirsiz şeyler işitilmiştir. Her ne kadar bunu yapmayı çok istiyor olsam da burada yağlar hakkında açıklama yapabilmeme yetecek kadar yer yok fakat özel çoklu doymamış yağlardan biri olan omega-3’lerle ilgili biraz daha detaya girmeden önce birkaç önemli noktayı belirtmek istiyorum.

İşte, Fx15 hapı ile unutulmaması gereken noktalar:
Doymuş yağ her zaman zararlı değildir, bazıları, mesela hindistancevizindeki çok sağlıklı. Her ne kadar bunları kullanmakta aşırıya kaçmak istemiyorsanız da doymuş yağlardan sanki zehirmiş gibi kaçınmanıza da gerek yok. Bunlar zehir değil.

Trans yağ ise tam manasıyla tehlike. Diğer bir deyişle metabolik zehrin ta kendisi. Kurabiyelerde, krakerlerde, fırında pişen yiyecekle abur cuburda, yağda kızarmış şekerli çöreklerde, kızarmış patateste ve çoğu margarinde mevcuttur. Ambalajında her ne denirse densin, eğer içindekilerde “kısmi hidrojene yağ” yer alıyorsa, bu besin mutlaka trans yağ içeriyor demektir. Trans yağ tüketmeyin. Nokta. Tek bir istisna vardır ki o da trans yağı CLA ya da konjuge linoleik asittir, genelde otla beslenen hayvanlardan elde edilen süt ve ette bulunur, insan yapımı değildir.

Zayıflama Resmi

Omega-3 ve Fx15 Kapsülü

Fx15 zayıflama kapsülü ile Sağlıklı, otlatılan hayvanlardan elde edilen hayvansal ürünleri yediğinizde hayvanın beslenme yoluyla sağladığı faydalardan siz de yararlanırsınız. İneklerin doğal beslenme tarzları ottur, hububat değil.

Otlatılan ineklerden elde edilen tereyağı türü besinler omega-3 gibi sağlıklı oldukları saptanan, hububatla beslenen hemcinslerinde gerçekten eksik olan yağlar açısından zengindir. Otlatılan hayvanlardan elde edilen besinler aynı zamanda CLA (konjuge linolenik asit) içerir ki bu kanser karşıtı özellikleri olan sağlıklı bir yağdır.

Yapılan araştırmalar CLA’nın özellikle karın bölgesinden kilo almaya karşı oldukça etkili olduğunu ortaya koymuştur. CLA o kadar çok gelecek vaat etmektedir ki National Inatitutes of Health’s of Dietary Supplement internet sitesinde yayınlanan konferans metninin (Konjuge Linolenik Araştırmasının Perspektifleri, Mevcut Durumu ve Gelecekteki Gidişatı) temel konusu haline gelmiştir.

Otla beslenen hayvanlardan elde edilen besinler bu sağlıklı yağ asidi açısından inanılmaz derecede zenginken, hububatlarla beslenen hayvanlardan elde edilen süt, tereyağı ve et neredeyse hiç CLA içermez. Fx15 hapı ile alınan mandıra ürünleri rahat bir sindirimin yanında strestende sizi uzak tutar.

Tereyağındaki yağın birçok yararı vardır. Yıllardır diyet diktatörlerine karşı direnerek tereyağını yemiş, yumurta, balık, hindistancevizi, avokado ve belirli yağların yanında “faydalı yağ” olarak tavsiye ettim.

Ülkenin en saygın lipid biyokimyacılarından biri de olan, yağ konusunda sık sık yazılar yazan ve bu konuda bir de ders kitabı bulunan yazar Mary Enig, tereyağının yüzyıllardır kullanıldığına ve tereyağındaki yağın yüzde otuzunu tekli doymamış yağların (zeytinyağdaki yağlarla aynı türden) oluşturduğuna işaret ediyor.

Zayıflama Resmi

Fx15 ve Vücut Yağları

Günlük enerjimizin en az %30′ unu Fx15 kullanımı yaparken sağlıklı ve az işlenmiş yağlardan almalıyız. Fiziksel olarak fazla hareketli olmayan 70 kg ağırlığındaki birisi için bu, günde 60-75 gr’dır yani…

4-5 yemek kaşığı yağ demek. Günde dört ya da beş öğün yediğimizi kabul edersek bu miktar normaldir. Çok yağ almaya gerek yok; zaten yağın gramının ne kadar kalorili olduğunu (9 cal/gr) belirtmiştik. Alacağımız yağın %2’si Omega-3 (yağlı balık, keten tohumu, fındık, fıstık vb), %3-6’sıysa Omega-6 (ayçiçek yağı gibi bitkisel yağlar ve kuruyemişler) içermeli. Mikrokristalin selüloz bunu sağlayarak zayıflatabilir. Öte yandan, günlük yağımızın en fazla %10-15’i doymuş yağlardan (hayvansal yağlar, süt ürünleri, çikolata), geri kalanıysa tekli doymamış yağlardan (zeytinyağı, kanola yağı, badem, avokado) gelmeli.

Fiziksel aktiviteniz yüksekse ve sözgelimi, günde 4000 kalori harcıyorsanız, alacağınız yağ miktarını artırmalısınız (doymamış yağ olmasına dikkat ediniz). Atletler zaman zaman çabucak enerji almak için az yağ, bol karbonhidrat tüketme hatasına düşerler ve bu da performanslarını ve toparlanmalarını geciktirir. Fx etkisi ile bu tip destekler yaparak kolayca kilo verebilirsiniz.

Yetersiz çoklu doymamış yağ (özellikle Omega-3) alımı sağlığa zararlı olduğu gibi kilo vermeyi de zorlaştırır.