Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Organizmanın depo yapması’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Zayıflama Diyet Reçeteleri

Yaza yaklaştığımız şu aylarda zayıflama hapı Fx15 için Diyet reçetesince öngörülen öğle yemeği saati geldiğinde ne olacaktır? Eğer uyguladığı reçete çok düşük kalorili bir diyet değilse, bu öğün de yine acıkmadan yenilen bir yemeğe dönüşecektir. Stoğu biraz daha artırma riski devam ederken, asıl darbe tabii ki yine acıkma, doyma duyumlarına vurulacaktır. Bu da üç.

Diyet yapmayan, ancak beslenmesine “öğrenilmiş inanışları” doğrultusunda çekidüzen vermeye çalışan, “kahvaltıyı atlamanın”, “öğün atlamanın” kilo alınmasına yol açacağı fikrine inanarak bu yönde çaba gösteren bir bireyin de, yukarıdaki örnekte verdiğimiz olaylarla karşılaşma olasılığı hiç de azımsanamaz. Fx15 sonuç olarak diyete yada egzersize ihtiyacı olmayan bir üründür.

Öğün, zaman, düzen, kahvaltı palavralarının özü beslenmeyi kalıplara oturtarak, kısıtlamak beslenme sürecinin kaçınılmaz sonucu olan denetim kayıplarını asgariye indirme çabasıdır. Fx15 ise mucize lotus yaprağı sayesinde bu kaygılara yer bırakmaz. Bu hurafelerin yol açtığı sonuç ise, acıkma, doyma, tokluk duyumlarının silinmesi, bireyin ağırlığın korunması alanında kendine ait savunma araçlarını yitirerek, diyetçilere daha da bağımlı hale gelmesidir.
Ama diyetçiler diyor ki…

“Uzun süren bir açlıktan sonra yenen her şey depolanırmış”

Organizmanın depo yapması için, öncelikle ortalıkta depolanabilecek enerji olması gerekir.

Diyetçiler, hem açlığın dayatılması yönünde öğütler veriyorlar, hem de ondan sonra kalkıp, “aç kalmayın!” diyorlar. Kusura bakılmasın ama, bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu…

Amaçları, bir kez daha sık aralıklarla yemek yedirdikleri zayıflama adaylarının organizmalarının durumu fark etmemesini sağlamak… yani yapılamazı yapmaları için tavsiyelerini yağdırırken, aslında “müşterilerini” kandırıyorlar.