Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Orjinal Fx15’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Hafif Egzersiz Nedir ve Nasıl Uygulanır?

Günlük hayatınıza bu iki dakikalık yürüyüşlerden kaç tanesini entegre edebileceğinizi bir düşünün. Rutin hayatınızda yapabileceğiniz küçük değişiklikleri bir düşünün; alışverişe giderken aracınızı otoparkta en yakın değil en uzak yere park ederek başlayabilirsiniz. Çok kısa zamanda dakikalar birleşmeye başlar ve günde 20 dakikalık hareketle haftada 140 dakikayı tamamlayabilirsiniz. Ve unutmayın ki haftada 140 dakika yürüyüş egzersizi yapmak Orjinal Fx15 ‘in yanında sağlıklı ve zayıf olmak için yeterli bir miktardır.

Bu geleneksel bir egzersiz programı değildir ancak artık sağlığımızı geliştirmenin ensülin direnci sendromu riskini azaltmamıza bağlı olduğunu ve bu dirençle bağlantılı ciddi rahatsızlıklardan da korunmamızı sağladığını, bunun da geleneksel egzersiz programlarıyla gerçekleşmediğini biliyoruz. Çoklu iki dakika yürüyüş geçmiş yıllarda ortaya çıkan egzersiz standartlarının dışında olmasına rağmen dünyanın en bilinir spor doktorlarına sahip Amerikan Spor Tıp Fakültesi (ACSM) ve Amerikan Hükümeti’nin son tavsiyeleriyle örtüşmektedir. 1996 yılında Fiziksel Hareket ve Sağlık üzerine Genel Cerrahi Raporunda tanımlandığı gibi yeni yaklaşım düşük tempolu, terlemesiz fiziksel hareketlerdir. “Aerobik” kadar değerli görülmeyen birçok egzersiz artık yapılmaya değer olarak nitelendirilmektedir. 1990’larda ortaya çıkan bu yeni yaklaşıma “Hafif Egzersiz” denmektedir. Chitosan ‘ın da Fx15 ile beraber uygulanmasını önerdiğimiz egzersiz türü hafif egzersizlerdir. Çünkü çoğu insan “terleten” egzersizlerden kısa sürede bıkıp vazgeçmektedir. Ancak hafif egzersizler günlük yaşama kolayca entegre olabilmektedirler.

Yeni fiziksel hareket yaklaşımının temel hedefi yılda hareketsizlik nedeniyle kalp krizi, kanser ve tip 2 diyabet hastalıkları nedeniyle oluşan, yıllık yaklaşık 250.000 ölüm vakasını azaltmaktır. Resmi hedef Amerikalıları mümkünse her gün ya da haftanın çoğu günlerinde 30 dakikalık ya da fazlası ılımlı tempoda egzersize yönlendirmektir. Haftanın çoğu, ortalama haftada dört gün anlamına gelir ki buna göre önerilen egzersiz aralığı 4 ila 7 gün egzersiz olmakta, haftada 120 ila 210 dakika egzersiz önerilmektedir. Size önerdiğim haftalık 140 dakika bu standartların içerisinde yer almaktadır ve zaman yükümlülüğünün alt ucunda kalmaktadır.

Zayıflama Resmi

Kelleşmek Hormonal Denge ve Zayıflamak

Saçımız genellikle kendimizi nasıl hissettiğimizi gösterir; karma karışık, şekle sokulması zor, yağlı, kuru veya kırılgan ise bedenimizin içinde bir şeylerin yolunda gitmediğinin bir kanıtıdır. Saç sorunları genellikle karaciğerin süzme işlevini layıkıyla yerine getirememesinin veya bazı ana ve iz elementlerin yetersizliğinin göstergesidir. Karaciğerin performansındaki bu düşüşün nedenlerinden biri fazla kiloların karaciğer üzerine baskı uygulaması olabilir. Eğer ana neden bu ise orjinal Fx15 sizin fazla kilolarınızdan arınmanızı sağlayarak karaciğerinizin rahatlamasına ve düzgün çalışmasına yardımcı olur.

Kelleşenlere söylemek istediğim birkaç söz var: Kelleşmenin nedenlerini ve saç dökülmesini önlemenin yolları hakkında benden yapılması daha basit ve kolay yöntemleri söylememi istiyorlar. Maalesef onları hayal kırıklığına uğratmak zorundayım; kolay bir yol yok. Kelleşme sürecini durdurmaya çalışmak gerçek bir mücadeledir. Eğer gereken zamanı ve enerjiyi harcayamıyorsanız, o zaman yaklaşım tarzınızı değiştirin ve kelleşiyorsunuz diye üzülmekten vazgeçin; yeryüzünde sizin gibi milyonlarca insan var. Durumu ağırbaşlılıkla kabul edin, utanç duymayın ve uzun zamandır uzattığınız son kalan saçlarınızla kelliğinizi saklamaya çalışmayın. Kelliğinize siz ne kadar az önem verirseniz, başka insanların da o kadar az dikkatini çeker. Bir başka teselli unsuru da var; Fransız sosyologların yaptıkları bir araştırmaya göre, kadınlar kelliği erkeklerde hoş ve dost canlısı kişilik yapısıyla özdeşleştiriyor. Kelleşmenizin sizi mutsuz etmesine izin vermeyin.

Nede olsa esas önemli olan kafanızın içidir. Kelleşmek de vücut hormonlarının düzensiz çalışmasıyla alakalı olabilir. Eğer hormon salınımını düzensizleştiren ana neden kilolarla alaklaı ise Fx15 zayıflama ilacı sizin fazla kilolarınızdan kurtularak hormon dengenizi düzeltmenize ve de saç sağlığınızı tekrar elde etmenize yardımcı olabilir.

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Balzamik Sirkeli Gıdalar

Yemek yemek konusunda “kendini kandırmanın” hem iyi hem de kötü yolları vardır. Çoğu zaman yediğimiz şeyler göründükleri gibi değildir Şekeri ele alalım. Artık sadece tatlılara konmuyor Eskiden bazen domates sosuna biraz eklenirdi, ama şimdi bütün büyük restoranlar bunu zorunlu görüyor. Fx15 kullananlar şekerin kilo aldırıcı etkilerinden korunuyor olsalar bile hala Lida kullanmayan bir çok insan var.  Aynı eğilim balzamik sirke için de söz konusu Balzamik sirke on yıl önce nadir bir şeydi -öyle de olması gerekir, çünkü gerçek balzamik az bulunan, pahalı bir şeydir Ama şimdi talep o kadar fazla ki pek çok restoran gerçek balzamik sirke tadı vermek için bolca karamel ve renklendirici katılan ucuz ve sahte sirkeyi rahatlıkla kullanıyor. Bu da o restoranların daimi müşterilerinin kilo almalarına neden oluyor. Eğer o müşteriler orjinal Fx15 kullansalar zayıf kalırlar, kilo almazlardı. Bazı restoranların sırtlarını dayadığı diğer bir şey de yağlardır Eğer malzemeler çok iyi değilse biraz daha fazla tereyağı yemeğin tadını güzelleştirmek için kolay bir çözüm olabiliyor.

Tereyağı yönünden zenginliğiyle tanınmasına rağmen otantik Fransız mutfağı bugün artık çok daha az yağ kullanarak, lezzeti başka malzemelerle yaratmayı tercih ediyor. Şeker konusunda daha da cimriyiz. Ama yine de Fx15 Lotus hapı ‘na ihtiyaç duyuyoruz çünkü her şeyin yapay olarak yetiştirilmesi bizim dengemizi bozuyor. Ama kaliteli malzemeler kullandığımız için sorun olmuyor Taze, doğal domatesler ihtiyacınız olan tatlılığı vermeye yeter Ama kötü bir domates, güzel bir domatesin yerini tutamaz Bulunduğunuz yerde neyin iyi ve mevsiminde olduğunu bulun ve işe oradan başlayın.

Kendimizi iyi anlamda kandırmanın yolu nedir? Basit şeyler yemeliyiz Her ne kadar restoranlarda yediğimde, karmaşık, çok emek isteyen yemekleri seçsem de, mutlaka garsona yemeklerin nasıl hazırlandığını sorarım Uzmanlık gerektirmeyen bu basit sorgulama her öğünde sizi yüzlerce kaloriden kurtarabilir Evde yemek yaptığım zamanlarda ise (hafta boyunca birkaç kere) emeğimin ve ödediğim paranın en yüksek karşılığını almak isterim Birkaç malzemeyle çabucak hazırladığım bir yemeğin çok beğenilmesi kadar hoşuma giden bir şey yoktur.

Zayıflama Resmi

Zayıf Olmanın ve Öyle Kalmanın Sırrı

Tüm Fransız pazarlarında saksılar dolusu taze otların yanı sıra, dizi dizi kuru ot ve baharatlar bulursunuz. Şehir ve kasabalardaki marketlerde pek çok baharatı bulmak mümkün. Fransız yemekleri baharatlarıyla meşhur olmasa da Fransız kadınları baharatsız yapamazlar. Yerinde kullanıldığında, aksi taktirde tek lezzet kaynağı yağ olacak pek çok yemeği tatlandırarak, kendimizi kandırmamızı ve mutlu etmemizi sağlarlar. Otlar ve baharatlarla oynarken baharatların çok daha keskin tatlar olduğunu unutmayın. Maceracı olmaya, yenilikleri denemeye gayret edin ama azar azar. Biraz zerdeçal çoğu zaman yeterlidir; az gelirse biraz daha ekleyebilirsiniz ama fazla gelirse çıkartamazsınız. Bu yemeklerden sonra Orjinal Fx15 kullanmanız kilo almanızı engelleyecektir.

Fransız mutfağında en çok kullanılan otlar: maydanoz, tatlı fesleğen, tarhun, kekik, limon kekiği, frenkmaydanozu, mercankök, yabani mercankök, biberiye -çorbalar, etler, kümes hayvanları, balık, sebze ve salatalarda kullanılır- ve balık ve salatalarla pek kullanılmasa da et ve mantarla çok iyi giden adaçayıdır. Bu besin maddelerinin hepsi kilo aldırmaya elverişli olup Lida zayıflama kapsülüyle bu etkileri nötraliz edilebilmektedir. Taze kalmaları için yemeğe katmadan hemen önce kıyarız. Baharatlara gelince, kümes hayvanları, et ve sebzelerle en çok toz kırmızıbiber, ar-navutbiberi ve giderek artan bir şekilde köri ve zencefil kullanırız. Elbette, tarçın ve hintcevizi (muskat) çoğunlukla tatlılarda kullanılır ama örneğin ızgara veya yahnisini yaparken kuzu etinin üzerine biraz tarçın ya da kremalı tavuk veya havuç, taze fasulye, kabak, ıspanak gibi sebzelere azıcık hintcevizi (muskat) atmayı deneyin. (Beklenmedik tatlar çok hoşunuza gidebilir: Alsace’lı şef Jean-Georges Vongerichten dondurmanın üzerine karabiber attığında New York çalkalanmıştı.). Yararları saymakla bitmeyen zayıflama işleminin en etkili yolu olan Fx15 kapsül hayata yeni bir bakış açısıyla bakmanıza yardımcı olaaktır.

Hardal pek çok şeye giden bir çeşnidir (en iyi kalite alın; biz Fransızlar, çok çeşitli kalitelerde pek çok markada üretilen Dijon, Pommery ve Meaux tipi hardalları severiz). Kremalı çorbaya, hamburgere (ketçap yerine), yumurtalı ve peynirli yemeklere, sandviç vardır.