Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Örnek diyet günlüğü’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Diyet Günlüğüne Başlamak

Bir diyet günlüğüne fx15 ile başlamak, var olan bazı yeme davranışlarınızın üstesinden gelmeniz için ilk adımdır. Diyet sırasında yediğiniz zamanları, ruh halinizi, açlık düzeyinizi, yediğiniz yiyecekleri ve ne kadar yediğinizi kaydetmeniz gerekir. Bu günlük, size yardım edebilecek yalnızca bir tür örnektir. Ne ve nasıl yemeniz gerektiği hakkında daha fazla şey öğrendikçe, en sonunda sorunlarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olmak için bütün bilgilerinizi bir araya getirebilirsiniz. Diğer bir örnek diyet günlüğünü 19. bölümde bulabilirsiniz.

“Zaman,” yediğiniz vakit anlamına gelir. “Ruh” hali nasıl hissettiğinizdir. Mutlu mu, üzgün mü, hayal kırıklığına uğramış mı, gerilimli mi yoksa sinirli misiniz? Bu ruh hallerinin hepsi, sizin yeme kararlarınızı etkileyebilir. “Açlık düzeyi” ne kadar aç olduğunuz anlamına gelir. Kendinize 1den 5’e kadar değer verin. 1, fiziksel olarak hiç aç olmadığınızı; 5, çok aç olduğunuzu anlatır. “Yenmiş yiyecekler”, seçtiğiniz ve yediğiniz yiyeceklerdir. Net olun. “Ne kadar” başlığı, seçtiğiniz yiyeceklerin porsiyon miktarını gösterir. Yine net olun.

Alternatif yeme davranışlarını araştırın. Bazı seçenekler ılık bir duş almayı, bir kitap kulübüne katılmayı, fitness tarihi belirlemeyi, masaj yaptırmayı, sinemaya gitmeyi ya da saç kestirmeye gitmeyi içerir.