Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Parça çikolata’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Zayıflama Hapı ile Kolay Zayıflama

Fx15 zayıflama hapı ile haftada 2 kez lahana tüketin. Fx15 ile alınan Lahana, yağ yakımını tetikler, kalp enfarktüsünden ve bağırsak kanserinden korur.

Eğer yüksek glisemik indeksli bir besin yemek zorundaysanız, onu mutlaka düşük glisemik indeksli bir besinle bir arada yemeye çalışın. Örneğin, patatesi domatesle, pirinci sebzeyle, bir parça çikolatayı bol salata ile Fx15 hapı ile yerseniz glisemik indeksi düşürürsünüz. Böylece kan şekeriniz aniden yükselmez ve şişmanlatıcı insülin hormonu salgılanması aşırı olmaz.

Her gün yarım saat tempolu yürüyüş insülin düzeyini düşürür ve hücrelerin insüline karşı duyarlılığını artırır. Böylece şeker hastalığı oluşmasını önler. Egzersiz, büyüme hormonu salgılanmasını da artırır. Vücuttaki yağ oranı ne kadar azsa, büyüme hormonu salgılanması da o denli çoktur. Demek ki, şişmanlık ve büyüme hormonu arasında ters bir orantı vardır. Egzersiz sadece büyüme hormonunu değil, testosteron hormonunu da yükseltir. Testosteron hormonu kasları şişirir, yağları tüketir.

Günde 200 mikrogram krom tableti alın. Şişmanlarda ve tatlıya düşkün olanlarda genellikle krom eksikliği vardır. Krom yetersizliği, hücrelerde insülin direncine yol açar. Fakat kullanacağınız Fx15 içeriğinde bulunan krom ile günlük krom ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Yani pankreas durmaksızın insülin salgılar, insülin de yağları basende depolar. Krom insülin direncini önler, yağ yıkımı başlar.