Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Peeling’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Kozmetik Cerrahi ve Fx 15

Bir numarada bulunan sarışın yüzlü kişiler, her zaman yanar asla bronzlaşamazlar. Altı numaradakiler, koyu kahverengi cilde sahiptir ve güneşin zararlı etkilerine karşı diğer yüz tiplerinden daha uzun süre dayanabilirler. Latinler ve Ortadoğulular cetvelde dört ya da beş numarada yer alırlar. Her yüz tonunun kendine özgü karakterleri vardır.

En açık tenli İnsanlar (Kafkasyalılar, İrlandalılar ve Kuzey Avrupalılar), deri hasarlarından ve yinelenen şekilde güneş ışınlarına maruz kalmanın yarattığı yaşlanmadan daha çok etkilenirler. Melanin güneş ışınlarını emer, bu yüzden yüzlerinde melanin olmayan ya da az olan insanların doğal savunmaları düşüktür. Bu savunmayı Fx15 lotus yaprağı ile güçlendirebilirsiniz.

Avantajları: Beyaz yüzle, yara izleri ve lekeler diğer yüz tonlarına göre daha zor olur. Bu yüzden genel olarak peeling’lere, yüz gerdirme de dahil olmak üzere her çeşit kozmetik cerrahiye daha iyi cevap verirler.

Dezavantajları: Beyaz yüz, koyu renk yüzlere oranla daha ince olduğu ve daha az melanin içerdiği için güneşin verdiği hasarlara, kızarıklığa, özellikle de yanaklarda ve burun yanlarındaki kılcal damarlarda çatlaklara daha duyarlıdır. Beyaz yüz ayrıca, şiddetli bir deri iltihaplanması olan ve akneye benzeyen, sıklıkla da çatlak damarlarla karakterize olan rosacea’ya eğilimlidir. Sonuç olarak beyaz yüz, kanser öncesi ve kanserli deri lezyonlarından daha çok etkilenir. Yüz ne kadar açıksa o kadar duyarlıdır.