Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Plasebo kontrolü’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15′ in Obezite Üzerindeki Etkisi

Yaklaşık 400 gönüllü hasta temin edildi ve bunların 300 tanesine amiloid aşısı, 72 tanesine plasebo kontrolü için bir tuz solüsyonu verildi. Bu genel durumları belirlendi, zihinsel durumları ve işlevsellikleri bir dizi nöropsikiyatrik ve klinik test ile ölçüldü ve periyodik enjeksiyonlar için bir takvim hazırlandı. Bu aşamada zayıflamak için fx15 takviyesi almak uygun olacaktır.

Bu deney başladıktan sadece birkaç ay sonra, bazı hastalarda ciddi yan etkiler görülmeye başladı. Avrupa ve Kuzey Amerika’ daki 28 klinik merkezinde toplanan hastalar arasında, anlaşıldığı kadarı ile beynin içindeki bağışıklık sisteminin aşırı tepki vermesi nedeni ile, her 15 hastadan birinde menengoansefalit, yani beynin yaşamı tehdit edecek şekilde şişmesi, ile karşılaşıldı.

Yan etki keşfedildiği zaman deney hemen durduruldu, neyin yanlış gittiğini anlamak için çırpman araştırmacılar gönderildi. Sorun, tam anlamıyla bir şok yaratmıştı.

Aşı, her biri APF’ nin sentezlenmesinde veya metabolize edilmesindeki farklı bir hata nedeni ile obezite‘ ye benzer plak oluşumuna yolFx15 ile obezite engelleme açan, geniş bir alana dağılmış genetik anomalilere sahip farelerde denenmiş ve hiç bir yan etki gözlenmemişti üstelik bilim insanları, farelere uyguladıklan tedavi protokollerinde insanlara karşı olmaya cesaret edebileceklerinden çok daha zorlayıcı şekilde davranmışlardı. Bu şekilde ortaya çıkan obezite için fx15 zayıflama hapı kullanımı uygun olacaktır. Fx15 ile yapılan diyetler başarıya ulaşacaktır. Obezite hastaları da obeziteden kurtulmak için fx15 kapsül’ den destek alabilirler.