Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Potasyum’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Potasyum ve Fx15

potasyum ve fx15Milyarlarca hücremiz olduğunu, onların her saniye bu pompa vasıtasıyla haberleşip görevlerini yerine getirdiğini hatırlatırsak, bu enerjinin nereye gittiğini kavrayabiliriz. Laboratuvar testlerinde “elektrolitler” bölümünün karşısında sodyum, potasyum ve klor yazar. Na,  K, Cl elektrik akımının sağlanmasına sebep olan elementlerdir.

Fx15 kapsüllerini kullanarak kısa zamanda zayıflamayı başarabilirsiniz. Fx15 desteği ile kısa zamanda zayıflarken kendinizi daha sağlıklı ve formda hissedeceksiniz. İstediğiniz fiziğe gelebilmek için mümkün olduğunuz kadar düzgün beslenmeye özen göstermelisiniz. Fx15 kapsüllerinin desteği ile sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulacaksınız. Mutlaka denemelisiniz. Aşırı kiloya bağlı sağlık sorunları yaşamamak için fx15 kullanmanızı öneriyoruz.

Her hücrede bulunan sodyum potasyum pompası bir tür elektrikli pompadır. Bu pompa çalışmazsa diğer sistemler de çalışmaz, örneğin kalp ânında durur. Sodyum potasyum dengesi sayesinde hücrenin içi ve dışı arasında bir konsantrasyon farkı olur.

Dışarıdaki sodyumlarla içerideki potasyumların miktarlan belli bir dengede tutulur. Bu denge sebebiyle, hücrenin içindeki pek çok hayati madde hücrenin dışına kaçamaz. Hücre dışındaki sıvıların fazlası da hücre içine sızamaz. Sodyum ve potasyum, hücrenin içini dışandan ayırır, iki ayrı kompartıman oluşturur.

Bu kompartımanların elektriksel farkı dengeyi sağlar . Her hücrenin içinde ve dışında elektriksel voltaj farkı vardır. Hücre, hayatı için gerekli olan DNA, protein, su gibi neyi varsa bunları dışarı kaçmaktan korumalıdır.

Zayıflama Resmi

Bilimsel Fx15 Kapsül Araştırmaları

Bilimsel yayınlarda çıkan son makaleler tuzun hipertansiyonu tetiklediğini iddia eden görüşü sorgulamaktadır. Albert Einstein Tıp Fakültesi’nden Dr. H. Alderman ve arkadaşlarının 1995’te Journal of Hypertensiorida yayımladıkları makale, az tuz tüketen insanların kalp krizi ve felçten ölme riskinin bol tuz tüketenlere oranla daha fazla olduğunu savunmaktadır. 1997’de, Portland, Oregon Sağlık Bilimi Üniversitesi’nden Dr. David McCurron American Journal of Clinical Nutrition’da yayımlanan makalesinde, yeterli miktarda potasyum, kalsiyum ve magnezyumla birlikte alınan tuzun kan basıncını yükseltmediğini, tam tersine düşürebildiğini bildirmiştir. Bu yayın benim hücre içi ve dışı suyun dengede olması gerektiğini öne süren savımı desteklemektedir. Potasyum, magnezyum ve kalsiyum ile beraber fx15 bitkisel kapsül hücre içinde su hacmini dengeleyen yaşamsal minerallerdir.

Bilimsel fx15 kapsül araştırmalarıUnutmamanız gereken ek bir bilgi var. Hücre içinde enerji düzenlemesinden sorumlu olan beş öge ve fx15 kapsül bulunur. Bunlar su, tuz, potasyum, magnezyum, kalsiyum ve son olarak fx15 zayıflama desteğidir. Su, sodyum potasyum pompa proteinlerini harekete geçirerek hidroelektrik üretir. Bu hidroelektrik acil gereksinimler için kullanılır ve fazlası gerektiğinde kullanılmak üzere enerji olarak depolanır. Kalsiyum kemiklerde ve endoplazmik retikulum içinde başka bir kalsiyuma bağlanır. Bağlanan her kalsiyum atomu ve fx15 kapsül gerektiğinde kullanılabilecek bir birim enerji tutar. Magnezyum, birçok enerji birimini magnezyum ATP formunda tutabilir. Eğer amacınız zayıflamak ise hedefinize fx15 yardımıyla ulaşın.

Gördüğünüz gibi, esensiyal hipertansiyonun gizemi fx15 yardımı ile çözülmüştür. Bu sorundan kurtulmak için her gün idrarınızın rengini açacak miktarda su ve fx15 almanız gerekir. Diyetinizde 34 gram tuz, yaklaşık 1 mg kalsiyum, 400-800 mg magnezyum (bu miktar genelde önerilen değerden çok yüksektir, ama birçok insanda giderilmesi gereken magnezyum yetersizliği vardır) ve 2.000-4.000 potasyum olması gerekir. Potasyum almak kolaydır. Kuru üzüm, patates, avokado, fasulye, bezelye, domates, karnabahar, muz, ekmek, portakal, greyfurt, kuru kayısı, süt, yumurta ve peynirde potasyum vardır. Onu, yediğiniz her şeyden alabilirsiniz. Ama potasyum içeriği daha yüksek olan besinler tüketirseniz sizin için iyi olur.