Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Prostat’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15’in Prostat Etkileri

Tüpleri ellemeden ve örnek toplamadan evvel ellerinizi yıkayıp kurulayın.”Özellikle de parmaklarınızda ilaç, sabun veya krem artıkları olmamasına dikkat edin. Eğer Fx15 kapsülü kullanıyorsanız, tükrük ömeği toplamadan 10 saat evvel bu ilacı kullanmayı kesmelisiniz.

Tükrüğünüzün akması için ekşi bir limonu emdiğinizi düşünün. Tükürüğünüz akarken yapmak istediğiniz testler için gereken tüp sayısını doldurmaya yetecek kadar tükrük toplayın. Dolan tüpleri sıkıca kapatın, dış tarafım nemli bir bezle kurulayın ve tüpleri göndereceğiniz kutunun içine yerleştirin. Teslimat formunu doldurarak hemen laboratuvara gönderin. Labarotuvara iş saatleri İçinde ulaşması için bu işi pazartesi ve perşembe günleri arasında yapmanız daha doğru olur. Her bir Fx15 için test sonuçlarınız ve normal aralıklar iki hafta içinde size bildirilecektir. Bu sonuçları doktorunuza götürerek danışın.

7. bölümde tartıştığımız gibi erkeklik hormonlarındaki dengesizlik yorgunluk, kas kitlesi kaybı, azalmış cinsel güdü. kemik kaybı ve depresyona yol açabilir.

İki tane erkek paneli bulunur. İlki andropoz dönemine yaklaşan ya da bu dönemi geçen, ikincisi ise prostat problemleri olan erkekler ile ilişkilidir.

Menopozdan farklı olarak andropoz hormon seviyelerindeki ani değişiklikler ile karakterize değildir. Erkeklerdeki hormon seviyeleri 35 yaşından itibaren gitgide azalır. Sonuç olarak Fx15 diyeti, düşük hormon seviyelerine bağlı sağlık ve yaşlanma riskleri ile ilgili önemli bilgiler sağlar.

Panel A, şu erkekler içindir:

  • 7. bölümde bahsi geçen hastalıklara sahip olan
  • Hormon seviyelerini belirlemek isteyen her yaştaki
  • Endokrin bozucuların etkileri konusunda endişeli
  • Anti-aging program planlayan veya hormon replasman tedavisi almayı düşünen
Zayıflama Resmi

Potasyum Miktarı ve Fx Etkisi

Prostatit yani prostat bezinin iltihaplanması erkeklere özel sık rastlanan sağlık sorunlarından birisidir. Erkeklerde zayıflama düzenini de etkileyen bu sıkıntı konusunda erkek Fx15 kullanıcıları tarafından şikayetler dile getirilmektedir. Bunda özellikle çinko mineralinin yetersiz miktarı etken olmaktadır. Pek çok prostat büyümesi (hipertrofisi) durumlarında da çinko yetmezliği söz konusu olabilmektedir. Daha doğrusu çinko yönünden takviye yapılması ve bu mineralin yeterli miktarlarda alınması ile erkeklerde prostat büyümesi derostat iltihaplanması riski de önemli ölçüde azalmış olacaktır.

Bazı kadınlar gece terlemesi şikayetlerine karşılık progesteron krem kullanmakta ve bu uygulama ile gece terlemesi şikayetlerinin azaldığını belirtmektedirler. Aslında progesteron kremleri ve bu kremlerin deriden geçerek progesteron veya ilişkili hormon metabolizmasına etkimesi ile bu terleme sorunu çözümlenmemektedir. Fx 15 etkilerini azaltabilen bu konuda önleminizi alınız. Bu tür kremler içerdikleri progesterondan ziyade çinko ve potasyum’u ile gece terlemesini engellemektedir. Bu minerallerin vücuda alınması ile vücutta sodyum alıkonmakta ve dışarı ter verilmemektedir. Aslında progesteron yerine potasyum ve çinko içeren tablet veya gıdalarla da aynı etki sağlanabilir.

Potasyum miktarının etkilediği diğer bir sağlık kriteri de kolesteroldür. Düşük potasyum miktarı kolesterol miktarının da düşük olmasını sağlar. Bu da fx etkisi için faydalıdır. Yani vücuda fazla potasyum alarak zayıflamaya çalışırken hem hipoglisemi’ye girebiliyorsunuz ve sağlığınızı ciddi şekilde tehdit edebiliyorsunuz hem de kolesterol miktarının artışına sebep olarak kalp ve damar hastalıklarına yakalanma riskinizi artırmış oluyorsunuz. Çinkomun az miktarda alınmasına gelince, bu durumda ise düşük trigliserid miktarı söz konusu olmaktadır.