Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Protein yıkımı’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Kahvaltı ve Fx15 Kapsülü

Özellikle kahvaltıda peynir yeniyorsa kahvaltıdan sonra antidepresan ilaç almak pek doğru değildir. Bu besinlerin arasında en önemlisi, yaşlandırma sürecine sokularak lezzeti artırılmış süt ürünlerinin yanı sıra etkisi arttırılmış Yeni Fx15 kapsülleri. Yaşlandırılarak hazırlanan çedar peyniri, eski kaşar, tulum peyniri gibi peynirler, ayrıca çökelek de bu gruba girer. Bunların yanı sıra yoğurt da diyetten çıkarılmalıdır. Bira ve şarap elimine edilecek besinlerin başında gelir.

Protein yıkımı sonucu lezzeti artırmak amacıyla tüm bu besinlere uygulanan pütrefikasyon ve fermantasyon işlemleri, besinin içeriğindeki tramin miktarını artırır. Bu nedenle bu besinler antidepresan ilaç kullanırken çok dikkatli tüketilmelidir.

Ayrıca tramin bakımından zengin diğer besinler arasında kahve, kakao ve çay da sayılabilir. Fx15 hapı ile bu besinlere de yenilebilir. Sucuk, sosis, salam, çiroz gibi şarküteri ürünleri de traminden zengindir. Sebze ve meyvelerden bakla ve incir de çok dikkatli tüketilmelidir.

Ancak belki de dikkat edilmesi en zor olabilecek besin grubu mayalandırılmış olanlardır. Mayada yüksek oranda trozin bulunur. Bu nedenle mayalandırılmış kek, çörek gibi besinlerden uzak durmak, belirtilerin azaltılması ya da tamamen ortadan kaldırılması açısından çok önemlidir.

İnsanın normal protein metabolizmasını sürdürebilmesi için elzem aminoasitlere olan günlük gereksiniminin karşılanmasında da bir nebze yetersizlik oluşabilme ihtimali mevcuttur. Bu nedenle antidepresan ilaç kullananların tam vejetaryen olmaları sıkıntı doğurabilir.

Tüm bunların doğrultusunda antidepresan ilaç kullanırken, yasak olan besinleri elimine ederek, yeterli ve dengeli beslenmeyi sağlayacak diyetler düzenlenmesi sonucu hem olumsuz belirtilere veda edilir hem de sağlıklı beslenme sağlanır.