Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Proteinler ve Fx15’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 ve Kronik Stres

Kronik stres vakalarının zayıflama ve diyet konularında en güçlük çıkartan ve en ön tıkayan etken olduğunu biliyor muydunuz ? Fx15′ ciler artık bunu öğrenmeliler. Stres o kadar sıradan bir hal aldı ki çoğumuz her gün yaşadığımız kronik stresin etkilerini göremiyoruz: Yorucu bir iş, evlilik içi gerilim, uykusuzluk, yapacak çok iş olması ve bunları yapmak için çok az zaman olması. Eminim bu liste pek çok kişi için uzayıp gider.

Öte yandan bu mekanizma çok sık tetiklendiğinde, insülin direncine ve metabolik sendroma neden olur. Bu kilo almaya neden olan bir rahatsızlıktır. Kronik olarak yüksek seviyede stres hormonlarının bedende dolaşımda olmasının insanlar üzerinde kafesteki farelerde görülenlere benzer zararlı etkileri vardır. Stres ve bozulan metabolizma arasındaki bu ilişki doktorlar ve genel olarak halk tarafından pek iyi anlaşılamadı ve bilimsel araştırmalarda da yeni bir atılım özelliği taşıyor.

Stresin kilo almaya neden olabileceğinin kabul edilmesi sizi yerinizden sıçratmaya yetebilir. Eski bir belirteç olan Proteinler ve Fx15 için Kilo Yönetimi imini gözden geçiriniz. Nasıl daha az yiyip, daha çok egzersiz yapıp gene de kilo alınır? Gerçek şu ki evrimsel olarak bu mantıklı olabilir. Herhangi bir fiziksel ya da psikolojik stres altında beden kendini korumaya programlanmıştır ve bunu yapmanın bir yolu da kiloyu muhafaza etmektir. Her şeyden Önce yırtıcı bir hayvandan kaçarken bir sonraki öğününüzün nereden geleceğinden nasıl emin olabilirsiniz? En iyisi daha sonra kullanmak üzere kalorilerin bir kısmını depolamaktır. Bu, bugün bizimle olan bedenimizin çok eski bir yaşam tarzının ürünü olduğu gerçeğine bir başka örnektir.

Yine de metabolizmamıza ince ayar yapmak ve genlerimizin dilinden konuşmak için bu gerçeği kabul etmek zorundayız. Tamam Fx15 zayıflama hapı buna yardımcı oluyor ama siz de arkadan destek vermelisiniz ki zayıflama periyodunuz başarıyla yürüyebilsin. Stres sizi şişmanlatabiliyorsa gevşemeyi öğrenmelisiniz. Nasıl ve niçin gevşemek gerektiğini öğrenmeye başlamadan önce sizin halihazırda ne kadar stresle uğraştığınıza ve bunun sizin kilo vermenizi önleyip önlemediğine bakalım.

Zayıflama Resmi

Proteinler ve Fx15 için Kilo Yönetimi

Bugüne kadar proteinlerle ilgili birçok konu, diyet yapanlar ve beslenme bilimciler tarafından tartışılmıştır. Genelde proteinlerin tokluk sağlayışı, vücut ısısında artışa bağlı olarak daha fazla enerji harcatması ve yağsız dokuların kullanılmasına yardımcı olması bilinen gerçeklerdir. Ancak bu noktada çok az kanıt olmasına rağmen tokluğu arttırdıkları bilinir.

Yüksek proteinli diyetlerin lipid, glikoz ve kan basıncını kontrol etmedeki rolü açıklanmıştır. Yüksek proteinli diyetlerle ilgili önemli noktalardan uzun dönemli tokluk ve bununla bağlantılı konular incelenmiştir. Yüksek proteinli diyetler incelenirken, halkın ve profesyonellerin gözlemlediği sonuçlar oldukça şaşırtıcı bulunmuştur. Protein çoğu çalışmada hem yağdan hem de karbonhidrattan daha doyurucu görülür. Son 50 yıldır bu durum sürekli inceleniyor. Fryer 1959 yılında, 12 erkek öğrenci üzerinde 9 haftalık diyet periyodunda bir inceleme yapmıştır. Çalışmasında açlık hissi olanlara düşük protein diyeti, tokluk hissi olan bireylere de düşük karbonhidrat/yüksek protein diyeti vermiştir. Hill, Blundell, Vandewater, Vickers, Westerterp Plantenga ve arkadaşları tarafından yapılan diğer çalışmalarda da, farklı yıllarda yüksek proteinli yiyeceklerin daha doyurucu olduğu rapor edilmiştir. Stubbs ve çalışma arkadaşları, eşit kalori içeren ancak protein içerikleri farklı öğünler sonrasında, yüksek proteinli yemeklerin daha doyurucu olduğunu bulmuştur.

Her Şey ile Diyet Programları
Hiç kimseyi yeterli ve dengeli besleneceksiniz diye zorlayamazsınız. Lakin Fx15 kullanımına ikna edebilirsiniz. Ama, kendi sağlığına özen göstermeyen insanların, toplu taşıma araçlarında başkalarından daha fazla yer kaplamaya da hakları olmasa gerek!.. Devlet, 80 kiloluk bir vatandaşla, 120 kiloluk bir vatandaşı otobüste yahut trende taşırken, aynı ücreti alıyor ama aslında 120 kiloluk vatandaşı taşımak için kuşkusuz yüzde 50 daha fazla enerji sarfediyor. Ayrıca, iki kişilik bir otobüs, uçak, vapur veya tren koltuğunda, fazla kilolu vatandaşın bir buçuk kişilik yeri kaplayıp, size sadece yarım kişilik yer bırakması, sizin rahat oturma hakkınızı elinizden almıyor mu? Sizin buradaki tek suçunuz yeterli ve dengeli beslenmeye önem vererek kilonuzu ve de dolayısıyla sağlığınızı koruyor olmanız. Hiç kimse sırf dengeli beslendiği için, iki kişilik koltuklarda ezilmek zorunda kalmamalıdır.

Ancak buraya kadar söylediklerimiz yanlış anlaşılmasın. Biz fazla kilosu olanları yermiyoruz. Bizim sözümüz fazla kilosu olup da bu kilolardan kurtulmak için hiçbir çaba sarf etmeyenlere. Yoksa kilolarından kurtulmak için çok ciddi mücadele verenlerin tamamıyla yanındayız ve en hararetli destekçileriyiz.

İleri teknolojiyle modernliğe ve de bir nebze daha olsun rahata ulaştıkça, eskiden olduğundan daha fazla diyet problemi ile karşı karşıya kalıyoruz. Bu problemlerin önüne aslında Fx15 ile kolaylıkla geçebileceğimiz gerçeğini bilmiyor olabiliriz. İnsanları eskiden siyasi diktatörlükler baskı altında tutuyordu, şimdi bu diktatörlüklerin yerini fazla kilolar aldı. Çoğumuz bu istenmeyen kilolar altında ezilmekteyiz. Ve bu problemi çözmüş, yeterli ve dengeli beslenerek Fx15 kullanarak ve hem sağlığını, hem de fiziksel görünümünü korumayı başaran insanları gizli bir kıskançlıkla seyretmiyor muyuz?..

Estetik!.. Çağın lokomotiflerinden biri. Artık, insanlar parti liderlerinin bile yanlız fikirlerine değil fiziksel görünümlerine de bakıyor. Siyasi karizmanın dinamiklerinden biri de, sağlıklı beslenme ile elde edilen estetik görünüş. Bu nedenle, batı ülkelerinde, parti liderleri, kamuoyunun önüne çıkmadan önce yoğun bir diyet programından geçiriliyor.

Türkiye’de de bu gerçekler yavaş biçimde de olsa kabul edilmeye başlandı. Yani, yeterli ve dengeli beslenmenin sadece bir sağlık zorunluğu değil, bir kültür zorunluğu olduğu biliniyor.