Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Psikolojik sorun’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Huzurlu ve Sağlıklı Bir Yaşam için Zayıflayın

Rahatlamak için zaman ayırın. Bugünkü dünyamızda yaşam gerilim ve sıkıntı dolu. Bunlardan kaçınamayız ama biriktirmememiz de gerekir. Hoşlandığınız şeyleri yapmak için kendinize zaman ayırın: Odanıza çekilip en sevdiğiniz müziği dinleyin, meditasyon yapın veya ormanda yürüyüşe çıkın. Yalnız başınıza rahatlayarak ve bütün dertlerinizi unutarak geçireceğiniz üç-beş dakika bile çok yararlıdır.

Zihninizi meşgul edin. Beyniniz ne kadar çok çalışırsa, o kadar çok strese dirençli hale gelir. Yaşınızdan bağımsız olarak, hafızadan sorumlu beyin merkezlerini uyarın. Eğer zayıflamak istiyorsanız Fx15 zayıflama hapı kullanın. Kitap okuyun, müzelere gidin, konferanslar izleyin, satranç oynayın; başka bir deyişle kafanızı kullanın. Yeterince uzun uyuyun. Dinlendirici uykular zihni temizler, kasları rahatlatır, kan basıncını düşürür, hormonal sistemi yeniler ve bağışıklığı güçlendirir. Yaralar bile biz uykudayken daha iyi iyileşir. Birkaç gün üst üste uyku uyuyamayan insanlarda psikolojik sorun belirtileri baş gösterir. Her birimizin uyku ihtiyacı farklıdır. Fazla kilolar uyku bozukluklarına neden olabilir. Bunun için Fx15 hapı kullanarak zayıflamayı bir düşünmenizi tavsiye ediyorum. Bazılarımıza dört-beş saat yeterken, bazılarımızın sekiz-on saat uyuması gerekir. Bedenimizin ihtiyaç duyduğu kadar uyumamız gerekir; uyandığımız zaman kendimizi dinlenmiş ve canlı hissetmemiz gerekir.

Yürümekten tat almayı öğrenin. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmenin yollarından biri yürümektir. Yatak odanızın ısısınıl6-17 °C’de tutmak; her sabah ve akşam bedeninize birbiri ardına sıcak ve soğuk tutarak duş almak da bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Daha az yiyin. Yemek için yaşamak yerine yaşamak için yemek ilkesine uyun. Yiyeceklerinizi yavaş yavaş ve uzun uzun çiğneyin ve yemek masasından hafifçe açlık hissederken kalkın. Isı işlemlerine (özellikle uzun süreli kızartmaya) tabi tutulmamış doğal yiyecekleri daha çok yiyin.