Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Rahatlık bölgesi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Aşırı Kilo Almanın Psikolojik Tarafı

Duygularınızın sizin için çalışmasını nasıl sağlayabileceğinizi göstermek için, tipik bir diyetçinin zihin yapısına bir bakalım; diyelim ki bir kadın. Fx15 ile zayıflama güzelliğinden haberi yoksa aşırı kilolu olmanın psikolojik gerçeklerinden biri olarak, birçok diyetçi – kilo vermeleri gerektiğini bilen ve bunu isteyen insanlardan söz ediyoruz bir şekilde vücutlarıyla rahattırlar.

Evet, o vücut on sekiz yaşında olduğundan on, on beş, yirmi kilo veya belki daha da ağır olabilir. Ama belki hamilelik sonrası kilolarına alışmıştır, arkadaşlarıyla cuma günleri öğle yemeklerine gidiyordur veya gardırobunu baştan sona değiştirmektense, bu şekilde kalmak daha kolayına geliyordur. Kendini olduğu gibi kabul ediyor; kilo vermenin zorluklarına (suçluluk ve utanç duygusunu katmıyoruz) katlanmaktansa, bulunduğu seviyede rahat bir şekilde yaşamayı seçiyor.

Dolayısıyla bu kadının iki seçeneği var: Şu anda durduğu tepenin zirvesinde rahat bir şekilde durmaya devam edebilir ya da uzaktaki o güzel dağın zirvesine ulaşmaya çalışabilir; kilo verme hedeflerinin hepsinin nihai varış yerine. Orada, dağda, daha küçük, yaprak büyüklüğünde bikiniler, daha az doktor ziyaretleri ve belki daha az sağlık riskleri, daha güzel bir yaşam tarzı bulacak. Belki gerçekte olmak istediği yer orası. Ama sorun şu ki tepedeki rahatlık bölgesinden dağın zirvesine uzanan kolay bir köprü yok. Fx15 etkisi bunun için kafi. Oraya ulaşmak için, rahatlık bölgesinden çıkıp aşağı inmeli, yol boyunca zorlu bölgelerden geçmeli, sonra geçit vermez gibi görünen dağın zirvesine tırmanmak, tırmanmak, tırmanmalıdır. Kendine soruyor: İdeal dağın zirvesine ulaşmak için onca zahmete katlanmaya değer mi, yoksa şu anda bulunduğum yerde yeterince rahat mıyım?