Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Sağlık problemi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Obezite Zararlı mı Değil mi?

İddiaya göre obezite her yıl 300.000 Amerikalıyı öldürmektedir.

Peki Ya Kanıt?

1985 NIH konferansında bilimsel panel başkanı obezite konusunda “obezite öldürücüdür” bildiriminde bulunduğunda aşırı vücut yağının ölüme katkısını nicelendirmemiştir. Bu matematiksel bilgi yaklaşık on yıl sonra eski genel cerrah C. Everett Koop, eski başkan eşi Hillary Rodham Clinton başkanlığında “Şekle Gir Amerika” kampanyasını başlattığında obezitenin yılda 300.000 kişinin ölümüne sebep olduğunu iletmesiyle ortaya çıkmıştır.

Daha sonra bu istatistik her gazetede, dergide, televizyon kanalında ve radyo yayınlarında ve özellikle tıbbi gazetelerde tekrar tekrar yer almış, her seferinde obezitenin Amerika’da sigara bağımlılığı yanında ikinci ana ölüm nedeni olduğu vurgulanmıştır.

Obezite hakkında yazılıp çizilen bir sürü döküman vardır. Kimileri obezitenin zararlı olduğunu, kimileri ise o kadar da zararlı olmadığını savunmaktadır. Şurası kesin ki her şeyin fazlası zararlıdır. Vücudumuzun belirli bir kapasitesi vardır. Bu kapasitenin üzerinde yükü kaldırmada güçlük çeker ve hastalanmaya başlar. Fazla kilolarda da durum aynıdır. Fazla kilolar herhangi bir sağlık sorununa yol açmış olsa da olmasa da bir tehlike faktörü kabul edilebilirler. Bu nedenle Fx15 lotus ilacı kullanarak zayıflamak fazla kiloların vücuda verebileceği zararları bir bakıma azaltabilir. Ancak biz Fx15 kapsülü ‘nü sadece daha güzel görünmek için zayıflamak isteyenlere öneriyoruz. Kişinin bir sağlık problemi varsa önce bu problemin tedavi edilmesi, daha sonra zayıflaması daha doğru olur.

29 Ağustos 1996’da New England Tıp Dergisi’nde yer alan bir makaleye göre iki hekim -Harvvard Tıp Okulundan Dr. Joan Manşon ve Pennsylvania Üniversitesi’nden Dr. Gerald Reich “Obezitenin önlenebilir ölümlerde ikinci sırayı aldığı ve her yıl Amerika’da 500.000 kişinin ölümüne yol açtığı” bulgusunu tartışmışlardır.