Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Sağlık sorunları’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Sahte Fx15 Kapsüllerinin Zararları

Sahte fx15 kapsülleri sağlık açısından çok zararlıdır. Ne yazık ki piaysada çok fazla sahte fx15 hapı satıcıları vardır. Sizlerde asla ve asla sahte fx15 kapsüllerine kanmayın. Mümkün olduğu kadar iyi araştırmalısınız. Doğru tercihler yapmalısınız.

Göz çevresi için Kantaron: 1 yumurta sarısı bardağa konur. Üzerine 5 damla kantaron yağı ve 5 damla zambak yağı konur. İyice karıştırılır. Ufak gazlı bez parçalan üzerine bundan sıvanır ve göz üzerine konur, bantla yapıştırılır. Sabaha kadar orada kalması sağlanır. 23 gece bu tekrarlanınca çok iyi sonuç alınır. Bundan sonra ayda 12 defa tekrarlanınca, yüzün kırışması önlenir.

Zayıflama kapsülü fx15 ile ideal vücut ölçüleri‘ nize kavuşabilirsiniz. Sağlıklı zayıflamak için mümkün olduğu kadar fx15 kapsüllerini düzenli kullanmalısınız. Bu arada erahatsızlık nedeniyle gözlük ihtiyacı varsa alınmalıdır.

Kuşburnu: Ağız kenarısahte fx15 kapsülü yayılması için yapılan yağ, akşamları göz kenarına birkaç defa sürülür. Fazla akan kısımlar silinir ve tüm gece öyle yatılır. 23 gün yapılınca çok faydası görülür. Karanfil:fincan sıcak suya 2 adet karanfil ezilerek konur, 10 dakika sonra süzülür.

Sabahakşam bu su ile gözün dış kenarları ovulur. Kirpikler gözkapakları kenarındaki bu kıllar, gözü tozdan korur. Gözlerin güzelliği için kirpiklerin dökülmemesi, güzel ve sağlıklı olmaları gerekir. Kirpiklerin dökülmesini önlemek için; Uykudan kalkınca gözkapakları ve kirpiklere asla dokunulmamalıdır. Ağlayınca keza kirpikler ne parmakla, ne de mendille ovulmamalıdır. 1 bardak ılık çaya 1 gr dövülmüş kinin katılmalı, kirpikler ve kirpik dipleri bu su ile, kibrit çöpüne pamuk dolayarak ya da kulak pamuğuyla ıslatılmalıdır.