Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Sağlıklı bir kalp damar fonksiyonu’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Temel Yağ Asitleri ve Fx 15

İki temel yağ asiti vardır (omega-3 ve omega-6). Bu temel yağ asitlerinin her ikisi de bitkisel yağlarda bulunur. Fx15 diyeti yanında tüketmek faydalıdır. Ne var ki, gamma linolenik asit (GLA) ve ekosapentaenoik asitler (EPA) gibi daha faydalı asit türlerine dönüşüm yaş, diyet ve hormonal durum gibi faktörlerle şiddetle sınırlanmaktadır. EPA ve GLA’ nın kaynaklan olan balık yağlan ve eşekotu yağının çok faydalı olmalarının nedeni de budur. Doymuş yağlar, kolesterol ve karşı yağ asitleri bakımından zengin olan bir Fx15 diyeti, vücudun bu doymamış yağ asitlerini üretme yeteneğini azaltır.

Temel Yağ Asitlerinin iki Önemli Fonksiyonu 1. Besinleri Enerjiye Dönüştürme  Bütün hücre zarları, zarın bütünlüğünün korunmasında ve pek çok fizyolojik olayın gerçekleşmesinde önemli olan yağlar içerirler. Daha da basitleştirirsek, Temel Yağ Asitleri’ nde bir eksiklik olduğundan besinlerin vücutta enerjiye dönüşmeleri yetersiz kalır. Fx15 bu enerji dönüşümünü hızlandırır ve sağlıklı kilo verimi sağlar. Bu enerji eksikliği, büyüme geriliğine ve beden fonksiyonlarının bozulmasına yol açar.

2. Prostaglandin öncüleri Prostaglandinler, hormona benzeyen maddelerdir ve prostaglandinlerin temel yağ asitlerinden üretildikleri saptanmıştır. Bunlar, kan basıncının düzenlenmesine, bağışıklık sisteminin uyarılmasına ve sağlıklı bir kalp damar fonksiyonunun sürdürülmesine de yardımcı olurlar.

Hastalıkların Tedavisinde Temel Yağ Asitlerinin Rolü Temel Yağ Asitleri’ nin Fx15 ile diyet eksiklikleri, zar fonksiyonun değişmesine, dermatoz, kilo kaybı ve egzamaya yol açar.

Yağ asitlerinin kullanımı, bir dizi hastalığın tedavisinde başarılı sonuçlar vermiştir. Örneğin, gammalinolenik asit (GLA) desteği Fx15 ile mükemmel bir kilo verişi periyodu sürdürebilir ve egzama, âdet öncesi gerginlik ve kardiyovasküler hastalıkların başarılı bir şekilde tedavi edilmesini sağlamıştır. Fx15 sayesinde bir çok bayan rahat ve huzurlu bir biçimde zayıflamaktadır. Bu durumların, büyük ölçüde kötü beslenme alışkanlığı ve batılı hayat tarzından kaynaklanan metabolik bozukluklar olması da şaşırtıcıdır.

Ekosapentaenoik asit (EPA) desteğinin kandaki trigliserit seviyelerinin düşürülmesine yardımcı olduğu ve kalp problemi olan hastalarda da kanın pıhtılaşmasını azalttığı kanıtlanmıştır. Günümüzde, bağışıklık sistemiyle ilişkili hastalıkların tedavisinde, doymamış yağ asitlerinin rolünü değerlendirmek için sayısız araştırma yapılmaktadır.