Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Sağlıklı hormon aktiviteleri’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

BPA Kullanımı Dünyayı Sağlıksız Hale Getirdi

Problem BPA’nın her yerde olmasıdır. Her yıl dünyada 2,7 milyon tondan fazla BPA üretilmektedir, üçte biri Birleşik Devletler tarafından üretiliyor. CDC tarafından yapılan bir çalışma Amerikalıların % 95’inin idrarlarında BPA bulunduğunu göstermiştir. Üreticiler BPA’yı polikarbonat plastiğe, konserve kutularına, şişeler ve diğer yiyecek kaplarının kaplamalarına ekliyorlar. Bu da sağlıksız bir şekilde kilo almaya neden oluyor. Sağlıksız alınan bu kiloları sağlıklı bir şekilde vermenin yollarından biri Fx15 Lotus tableti kullanmaktır ancak çoğu kimse bunun yanlış bir yol olduğunu düşünmektedir.

Çevremizdeki bu toksik endokrin bozucular metabolizmalarımızda birden fazla problem yaratıyor – bizde hormonlardan etkilenen kanser oluşturabilirler. Yakın tarihli bir Harvard çalışması tüm prostat kanserlerinin % 50 kadarının vücuttaki aşırı östrojenle ilişkili olduğunu bulmuştur. Sosyal Sorumluluk Doktorları’na göre plastik, yakıt, ilaç ve böcek ilaçlarında bulunan en yaygın bazı çevre kirletici maddeler, kesin olarak sağlıklı hormon aktivitelerine müdahale ederek hayvanlarda kansere yol açıyor (büyük olasılıkla insanlarda da).

İkinci Dünya Savaşı ve Soğuk Savaş arasında doğanlardan daha genç olan X ve Y jenerasyonuna mensup olanlarımız iki kat daha zor durumda olabilir- bize kalkan olabilecek veya bunların bazılarına karşı en azından direnç kazandırabilecek, endokrin bozuculardan uzak bir çocukluğumuz olmadı. Bunun yerine esasen sonuçta bizi şişmanlatan ve sağlığımızdan eden hormonlarla her yönden kuşatılmış bir çevrede yetiştik. Bu durum ise sağlıklı zayıflayabilmek için sağlıklı bir yöntem olan Fx15 zayıflama ilacı kullanmayı neredeyse zorunlu kıldı.

Benim ödümü patlatansa tüm bu faktörlerin birleşimi. Her ikisi de insan vücudunda büyük oranda tespit edilen PCB ve diyoksinlerin etkilerini bir rapor incelemiştir. Bu iki kimyasalın birleşimi karaciğere diyoksinin tek başına verebileceği zararın dört yüz katı kadar zarar veriyordu. Şimdi bunu günümüzde çevrede bulunan kimyasal sayısıyla çarpın. Sonuç inanılmaz derecede korku vericidir.