Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Sağlıklı kilo’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

FX15 ile Sağlıklı Kilo Ne Demektir?

Sağlıklı kilo ya da vücut ağırlığı için pek çok kriter vardır. Fx15 kullanımı da bunlardan sadece biri. Öncelikle ağırlığın ya da vücut kilolarının ne gibi hususlarda sakınca oluşturduğuna bakmak gerekir. Örnek olarak, bir atlette, alınan her bir yarım kilo vücuda ağırlığı, koşuda yerle olan irtibatı ve sürtünme derecesini artırarak atletin kariyerine, performans ve başarısına büyük zararlar verebilmektedir.

Buna karşılık aynı atlet, hormonsal metabolizmasını tehlikeye sokmadığı müddetçe ve enerji ihtiyacına da cevap verebildiği sınırlar dahilinde mümkün olduğunca yağ kaybetmek ister ve bu onun için bir avantajdır. Yüzücülerde yağ, atletlerdeki kadar sorun değildir. Fakat onların da Fx15 kullanmaları gerekebilir. Zira çok fazla olmadığı sürece bu yağ depoları suyun soğukluğuna karşı bir ısı sağlayarak yüzücüye avantaj bile sağlayabilir. Dansçılar ve modellerde zayıflık çok önemlidir zira bol hareket ve sergileme ancak zayıflıkla yapılabilir.

Yani bu iki meslek modellikte istisnaları olabilmekle birlikte genelde zayıflık üzerine oturtulmuştur. Fx15 ise spor ve egzersizin olduğu her noktada mükemmel işe yaramaktadır. Hamile anne adayının çocuğu daha iyi taşıyabilmesi ve olası sakatlıklara karşı kendi vücudunu ve embriyoyu daha iyi koruyabilmesi için yeterli zayıflıkta olması bir avantajdır. Tüm bunlarında ötesinde farklı toplumların farklı değer yargıları da şişmanlık ve zayıflık tanımlamalarını bazen belirsizliğe düşürmektedir.

Örnek olarak bazı toplumlarda zenginliğin ifadesi olarak algılandığından şişmanlığa daha bir hoş görü ile bakılıp rağbet edilirken bazı toplumlarda da zayıflık abartılacak şekilde önemsenmektedir. Burada önemli olan bu tür yanlış değerlendirmelerden uzak durarak, en iyi kilonun bireyin kendini en sağlıklı hissettiği, kendine en fazla özgüven ve fonksiyon potansiyeli kazandıran, sağlığını en fazla artırarak en fazla ömrünü uzatmak doğrultusunda ona yararlı olan vücut ağırlığı olduğunun bilincine varmaktır.