Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Sağlıklı ve mutlu olmak’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Zayıflarken Hormonları Düzenlemek

Bazı bezeler aşırı uyarılır ve aşırı üretirler; bazıları tükenir ve tamamen çökerler. Günümüz dünyasında çevre ve yaşam tarzındaki faktörler nedeniyle bu endokrin problemleri her zaman meydana gelir. Fx15 ilacı tam anlamıyla size hormon dengesi sağlayacağını vaat etmez ancak sizin düzgün bir beslenme alışkanlığına sahip olmanız için yardımcı olacaktır.

Günümüzde yediğimiz “besinler” hormonlarımızın dengeli kalmak için ihtiyaç duydukları şeyleri vermez. Çevredeki kimyasallar ve toksinler vücutlarımıza normalden daha az veya daha çok hormon üretmesi için sinyal gönderirler. Bu “endokrin bozucular” endokrin sisteminin normal sağlıklı fonksiyonunu bozarak, vücudu sinyallerine tepki vermeleri için (ve çoğunlukla aşın tepki) kandırarak hormon gibi davranan maddelerdir. Daha sonra en yaygın endokrin bozucu maddeleri ve metabolizmamızı nasıl etkilediklerini ele alacağız. Fakat şimdilik hormonlarınız bozulduğunda yalnızca sağlığınızın ciddi olarak tehlikeye girmediğini, önemli kilo kontrol fonksiyonlarının da hep birlikte yavaşladığını veya durduğunu bilmeniz yeterli.

İşte bu nedenle mümkün olduğunca çok harici endokrin bozucu maddeden kurtulacağız. Hormon dağıtım sisteminiz tekrar çok düzenli çalışacak, beze ve alıcılarınız greve gitmeyecek. Vücudunuzu tekrar kas yapma, yağ yakma, sağlıklı ve mutlu olma işine geri getireceğiz.

Şimdi metabolizmanızdaki belli başlı hormonal oyuncular ve hepsi birden tuhaflaştığında neler olduğu hakkında biraz bilgi edinelim. Hormonlarımızın nasıl çalışması gerektiği konusunda biraz daha bilgi sahibi olursak, onları düzeltebiliriz.

Sanırım neden burada olduğunuzu hepimiz biliyoruz: Kilo vermek istiyorsunuz. Ben de kilo vermenizi istiyorum. Bu yüzden endokrin sisteminin kapsamlı fonksiyonlarıyla ilgili binlerce sayfalık tez vermektense, kilomuz üzerinde en etkili olan hormonlar üzerinde yoğunlaşalım. Çünkü diyet bağımlısı yirmi beş yaşında bir genç olsanız da, göbeğini eritmeye çalışan elli beş yaşında biri olsanız da metabolik hormonlarınız aynı. Hormonlarınız tümüyle farklı seviyelerde olsa da programın ilkeleri herkes için geçerlidir. Bu nedenle hormonal düzeninizi sağlamaya ve korumaya özen göstermelisiniz. Kilo ile ilgili bir çok konuda anahtar kelime hormonlardır. Fx15 Lotus ilacı zayıflatırken hormon üretimini düzenleyecek özelliklere de sahip olduğu için eğer hormon dengeniz bozuksa Fx15 kullanarak ve biraz da beslenme rejiminize dikkat ederek kalıcı zayıflamayı elde etmeniz mümkündür.