Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Sağlıklı yağ asidi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Omega-3 ve Fx15 Kapsülü

Fx15 zayıflama kapsülü ile Sağlıklı, otlatılan hayvanlardan elde edilen hayvansal ürünleri yediğinizde hayvanın beslenme yoluyla sağladığı faydalardan siz de yararlanırsınız. İneklerin doğal beslenme tarzları ottur, hububat değil.

Otlatılan ineklerden elde edilen tereyağı türü besinler omega-3 gibi sağlıklı oldukları saptanan, hububatla beslenen hemcinslerinde gerçekten eksik olan yağlar açısından zengindir. Otlatılan hayvanlardan elde edilen besinler aynı zamanda CLA (konjuge linolenik asit) içerir ki bu kanser karşıtı özellikleri olan sağlıklı bir yağdır.

Yapılan araştırmalar CLA’nın özellikle karın bölgesinden kilo almaya karşı oldukça etkili olduğunu ortaya koymuştur. CLA o kadar çok gelecek vaat etmektedir ki National Inatitutes of Health’s of Dietary Supplement internet sitesinde yayınlanan konferans metninin (Konjuge Linolenik Araştırmasının Perspektifleri, Mevcut Durumu ve Gelecekteki Gidişatı) temel konusu haline gelmiştir.

Otla beslenen hayvanlardan elde edilen besinler bu sağlıklı yağ asidi açısından inanılmaz derecede zenginken, hububatlarla beslenen hayvanlardan elde edilen süt, tereyağı ve et neredeyse hiç CLA içermez. Fx15 hapı ile alınan mandıra ürünleri rahat bir sindirimin yanında strestende sizi uzak tutar.

Tereyağındaki yağın birçok yararı vardır. Yıllardır diyet diktatörlerine karşı direnerek tereyağını yemiş, yumurta, balık, hindistancevizi, avokado ve belirli yağların yanında “faydalı yağ” olarak tavsiye ettim.

Ülkenin en saygın lipid biyokimyacılarından biri de olan, yağ konusunda sık sık yazılar yazan ve bu konuda bir de ders kitabı bulunan yazar Mary Enig, tereyağının yüzyıllardır kullanıldığına ve tereyağındaki yağın yüzde otuzunu tekli doymamış yağların (zeytinyağdaki yağlarla aynı türden) oluşturduğuna işaret ediyor.