Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Sağlıklı yiyecek kuruyemişler’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

FX15 ile Ceviz Kolesterolünüzü Düşürür

Fx15 severlere bir önerimiz var: Ceviz. Cevizin kolesterol üzerindeki etkisi için yapılan bir çalışmada bir grup erkeğe standart kolesterol düşürücü diyet uygulandı. (Amerikan Kalp Birliği, Aşama diyet, en çok önerilen kalp diyeti). Sonra bazı yağların yerine ceviz kondu. Bu yağları cevizden alan erkeklerin LDL (kötü) kolesterolleri daha fazla düştü ve LDL’ nin HDL’ ye (iyi) kolesterolüne oranında gelişme oldu.

Sağlıklı yiyecek kuruyemişler terimi ilk zamankinden çok daha geçerlidir. Kuruyemişler mükemmel sağlıklı yiyeceklerdir. Fx15 ile ayarında kuruyemiş tüketilmesini tavsiye ederiz. Başlıca faziletleri sağladıkları yağın özelliklerinin bozulmamasıdır. Çekirdekten yağ sıkılmamıştır, havaya maruz kalmamıştır, ağartılmamıştır, kokusu alınmamıştır, ısıtılmamıştır ve antioksidanları ayrılmamıştır.

Çok miktarda LNA içerenler tereyağı (“beyaz ceviz” diye bilinen) İngiliz ve siyah cevizdir. Tereyağı cevizi genellikle Yunanistan’da yenir, bu Giritlilerin kanlarındaki kalp koruyucu LNA’ nın yüksek düzeyde olmasının diğer bir nedenidir. Fx15, içeriğindeki lotus çiçeği ile zaten genel yağ parçalanması sağlarken üzerine bir de düzenli ceviz tüketimini eklersek sonuç istediğimizden öte dahi olabilir. Cevize göre daha az LNA badem, baladur cevizi, makadami, fındık, çam fıstığı ve Antep fıstığında bulunur (Bakınız 164. sayfadaki tabloya). Omega-3 yağ asitlerinden zengin diğer yiyecekler gibi, kuruyemişler de kolayca bozulur (özellikle kabuklarından ayrılınca). İki üç ayda tüketeceğiniz miktarda alın ve kapalı kapta soğutucu veya derin dondurucuda saklayın. Aroması bozulanları atın, onların yağları acımıştır.