Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Sebze tüketimi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Modern Diyet için Fx15

Masa tuzu (sodyum klorid) hastalıkların temel bir sebebidir, çünkü aşırı sodyum nitrat hücrelerin işlev bozukluğu göstermesine yol açar. Bu nedenle masa tuzunu fx15 kullanımı sırasında kısıtlı şekilde kullanın. Sodyum ve potasyum, hücre işlevi için önemli minerallerdir, ama uygun şekilde dengelenmeleri gerekir. Modern diyet uygulamaları ciddi dengesizlikler yaratır. Bu dengesizliklerin önüne geçmek için fx15 bitkisel form hapı kullanmak gerekir.

Atalarımız düşük sodyumlu, yüksekpotasyum içeren diyetler tükettiler. Onların potasyum/sodyum oranı, bolca potasyum zengini meyve ve sebze tüketmenin bir sonucu olarak sağlıklı bir 1/4′ tü. Şu anki oranımız ise sağlıksız bir 4/1′ e dönüştü, çünkü sodyum zengini işlenmiş gıdalar ve yetersiz meyve ve sebzeler tüketiyoruz. Bu şekilde gelişen fazla kilolara önlem olarak fx15 kapsül kullanmak gerekir.

Hücreler küçük piller gibi faaliyet gösterirler. Hücrelerin, hücre içindeki potasyum miktarı ve dışındaki sodyum miktarı arasındaki farkla ortaya çıkan bir elektrik yükü vardır.

Hücre pilleriniz, kalbin çarpmasını ve beynin çalışmasını sağlayan elektrik üretirler. Aşırı sodyum tüketerek hücrelerimizdekiModern diyet için fx15 sodyum/potasyum oranını değiştiririz, bu da “yaşam piline” zarar verir ve enerjinizi tüketip sizi yorgun ve bitkin bırakarak vücudun kendi kendini düzenleme ve tamir etme fonksiyonlarına ciddi zarar verir.

İnsan bedeni günde ortalama 200 miligram sodyuma ihtiyaç duyar. Bu oran fx15 kapsül kullanımı sırasında değişiklik gösterebilir. Normal rafine edilmiş bir çay kaşığı tuz 2,300 mg sodyum içerir. Biz size, günde maksimum 1,000 mg veya çay kaşığının yarısı kadar sodyum tavsiye ediyoruz. (Aşırı terleme veya ishal gibi özel durumlarda daha fazlası gerekebilir.)