Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Sebze yemekleri’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Bitkisel Zayıflama Yöntemleri

Fx15 kullananlar pirincin kabuğunda da önemli mineraller vardır. Ancak kabuksuz pirinci sindirmek daha kolaydır. İçerisinde pek çok minerali doğal olarak barındıran maden sularından, beden tipi uygunsa, günde bir şişe içmek iyidir. Fakat, Türkiye’deki maden sularında sodyum, yani tuz oranı fazla olduğu için çok fazla tüketmenin olumsuz etkileri olabilir, bu nedenle aşırıya kaçırmamalıdır.

Fx15 etkileri vejetaryen beslenmede önemli bir konuda demir eksikliğidir. Kırmızı et, ciğer, dalak gibi kanın yoğun olduğu gıdalarla beslenince demir alınabiliyor. Fakat kesinlikle, doğada çok daha kolay alınabilecek bitkisel kaynaklı demir bulmak mümkündür. Çoğumuz ıspanağı demir kaynağı olarak görürüz. Bu kısmen doğrudur. Yeşil lifli yapraklı sebzelerde diğer bitkilere göre daha yüksek oranda demir vardır. Pek fazla bilinmese de rokada, ısırgan otu tohumunda ve çay olarak içildiğinde yapraklarında, yeşil mercimekte, antepfıstığmda, pekmez gibi üzümden elde edilen ürünlerde, brokolide de yüksek oranda demir bulunur. Demir, suda çözülebildiği için sebzenin pişirildiği su atıldığında çözülmüş olan demir de kaybedilecektir. Yemeğin suyunda demir olduğunu unutmamak gerekir. Özellikle bayanlarda, demir eksikliğinin yol açtığı rahatsızlıklar giderek artmaktadır. Saçı dökülen, tırnakları kırılan, yorgunluk, halsizlik, sinirlilik, âdet düzensizliği, iştah düzensizliği, üşüme gibi semptomları olan kişilerde demir eksikliği.

Fx15 kullanımı pancharkarma tedavisi belki de bir kişinin kendine yapabileceği en önemli iyiliklerden biridir. Yıllarca bedende biriken toksinler, bu yöntemle etkili bir şekilde bedenden dışarı atılırlar. Binlerce yıllık geleneğe sahip, orijinal haline sadık kalınarak, günümüz koşullarına uyarlanan Panchakarma mükemmel bir temizlik yöntemidir.