Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Sinir sistemi hastalıkları’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Zararlı Kimyasallar ve Fx15 Kapsül

ABD’de üretilen antibiyotiklerin hemen hemen yarısı çiftlik hayvanlarına veriliyor ve bu, bu havyanların etlerini yiyen insanlardan antibiyotikten kaynaklanan bir dirence neden oluyor. CaliforniaBerkeley Üniversitesi’nce kadınlar üzerinde yapılan bir araştırma sığır etinin idrar yolları enfeksiyonuna neden olduğunu ortaya çıkarmıştır. Kadınlarda sıkça rastlanan bir rahatsızlıktır idrar yolları enfeksiyonu… Denklemi siz kurun işte… Amerika’ da bu antibiyotiklerle beslenen hayvanların etleri Fx15 kullananlar tarafından pek tercih edilmiyor.

İşte size kırmızı et, beyaz et, deniz mahsulleri ve süt ürünlerinin içinde bulunan şeylerin listesi: Benzen Heksaklorid, klordan, dichlorodiphenytrichloroethane (DDT), dieldrin, dioksin, heptaklor, heksaklorobenzen (HCB) ve lindan. Etin obeziteye, kansere, böbrek, karaciğer hastalıkları ve üreme sorunlarına, doğum kusurlarına, düşüklere ve sinir sistemi hastalıklarına neden olmasının sebebi bu olabilir. Amerikalı çiftçiler kimyasal zehirleri kullanmaya 1800′ lerin sonunda başladılar ve elde ettikleri sonuçlar gerçekten heyecan vericiydi. Bu nedenle bu gıdaları Fx15 form hapı ile desteklediğiniz diyetlerden uzak tutun.

Zararlı kimyasallar ve fx15 kapsülFakat daha sonra bu kimyasalların kendilerinin en fazla ihtiyaç duyduğu şeylerin kırılmasına sebep oluyordu: Çiftçiler, çalışanlar ve hayvanlar. 1972 yılında DDT Çevre Koruma Örgütü (EPA) tarafından yasaklandı. Fakat diğer kimyasallar DDT’den daha zararlıydı. BHC, DDT’den 19 kat daha fazla kanserojen bir maddedir. Klordan 4 kat, dieldrin 47 ila 85 kat, HCB 23 kat ve heptaklor ise 15 ila 30 kat kanserojen maddelerdir DDT’ye göre. 1980’li yıllarda, tehlike altında olan 450 hayvan türünün yarısında fazlası yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kaldı. Hükümet nihayet bu kimyasalların üretimini ve kullanılmasını yasakladı. Bu kimyasalların Fx15 ile beraber kullanılması sakıncalıdır.

Fakat bu yasak, bu zehirlerin bizim soframızda yer almasına engel olamadı. Şirketler ellerindeki bu kimyasal madde stoğunu diğer ülkelere satmak konusunda serbest bırakılmıştı (Bu şu anlama geliyor, Amerikalı olmayanların zehirlenmesinde bir sakınca yoktur). Bu ülkeler de bu zehirleri Amerika’ya ihraç ettikleri ürünler üzerinde kullanmaya devam ettiler. Şahane değil mi? Ki, yasaklansın veya yasaklanmasın, bu kimyasallar suya ve toprağa karıştığında on yıllarca etkilerini göstermeye devam ederler.