Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Şişman biri’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Diyetlerinize Ödül Koymayın!

Şişman birinin elinden çikolatasını alırsanız, bu cezadır; çünkü çikolata, daha önce hep ödül diye konmuştur. Sizler bilinçli aklınızla, sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamak istediğinizi söylersiniz. Sonra sağlıklı bir yaşam için, kocaman bir hafta başlar. Bilinciniz doğru yaptığınızı söylerken, bilinçaltınız niye cezalandırıldığını düşünür ve tıpkı bir çocuğun cezalandırıldığında hissettiği duyguları hissedersiniz. Özgürsünüzdür ama hiç bir şeyin tadı tuzu yoktur. Cezalı gibi hissetmek, yaradılışımızın kaçınılmaz sonucudur. Diyette bu şekilde düşüncelere kapılmamak için diyet programınızı Fx15 ile ilerletip gün içinde tok ve açlıksız mutlu saatler geçirebilir ve bilinçaltınızı rahat bırakabilirsiniz.

Doğal olarak ne zaman (özellikle de ödül olarak koyduğunuz) yemeklerle bağınızı kesseniz mutsuz olursunuz. Lakin bu Fx15 kullandığınız sürece hükümsüzdür.

Hayatınızdan çıkartmak (ya da azaltmak) istediğiniz şeyi kesinlikle kendinize ödül diye sunmayın. Ben kendi öğrencilerime kötü bir hafta geçirdilerse şöyle derim: “Siz kilo vermek için gereken çalışmaları yapamadığınızı ve eğer bir cezayı hak etiğinizi düşünüyorsanız, o zaman bu hafta sonunu tatlı, hamur işi, çikolata abur cubur ne varsa yiyerek geçirin; çünkü zayıflamanın hafifliğini hissetmeyi henüz hak etmemişsinizdir.” Dolu bir göbeğin, şiş bir vücudun, kalorili yiyeceklerin ağırlığını hak ettiniz. Bir hafta bedeninize iyi davranmadınız. Ruhunuz işin içinde değildi. Kendinize madem acı çektirmeyi tercih ediyorsunuz, o zaman daha fazla çikolata yiyin. Size verebileceğim en büyük ceza, ağır ve yağlı yiyeceklerle sizi baş başa bırakmak.

Bedeniniz çöp tenekesi değil, uçmanın özgürlüğünü hissetmek istiyor. Ona Fx15 ile destek verin! Sabah uyandığınızda, hâlâ ağzınızda dün akşam yediklerinizin ağır tadı varsa, bedeninize daha fazla nasıl işkence yapabilirsiniz ki? Bunları Fx 15 ile öteleyebilirsiniz. Sizce doymanın büyük ödülü bu mu? O zaman kendinizi hayat boyu cezalandırıyorsunuz demektir.