Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Şişmanlık’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Doğal Olarak Kilo Verme

Zira normal yaşantısına döndüğünde er ya da geç kendi hayatını kurup, “annesini yalnız bırakma” sorunuyla yüzleşecektir. “Üçüncül kazanç” ise anne için geçerlidir. Anne son yıllarını devamlı oğlunun sorunu çerçevesinde örgütlemiştir.

Bir nevi bakıma muhtaç bir çocuk sahibi olması onu her ne kadar yoruyor, üzüyor ve çaresiz bırakıyorsa da, özellikle çocukların evden ayrılması ve kocasının ölümüyle birlikte oluşan hayatı anlamlandırma boşluğunu Oğuz’ la doldurur. Yani bu durum Oğuz’ a olduğu gibi anneye de bilinçaltı avantajlar sağlar. Biyolojik ve fizyolojik faktörlerin yanı sıra bu psikolojik avantajlar da Oğuz’ un kendi doğal ideal kilosuna gelmesini engeller. Bu durumda fx15 kapsül kullanmak gerekir.

Yukarıda sıraladığım hayat hikâyelerinin ortak noktası, kişilerin kilo sorununun arkasında bazı “bilinçaltı avantajları”n insaklı olması ve bundan dolayı sorunu çözememeleridir. Eğer sizde kilo sorunu yaşıyorsanız fx15 diyet hapı kullanın. Ve analitik bir bakışla yaklaşıldığında, kronik şekilde şişmanlık sorunu yaşayan ve diyet kısırdöngüsüne girmiş insanların birçoğunda ikincil ya da üçüncül avantajlar gözlemleyebiliriz. Şişmanlık sorununa karşı fx15 kapsül kullanabilirsiniz.

Fazla kiloların kişiye bir tür korunma teşkil etmesi, diğer insanlarla temasa geçmesini engellemesi, kilolardan dolayı dikkat çekmek ve aileden ilgi görmek, olumsuz duygulan yemekle bastırmak, hemcinslerle rekabete girmemek, fazla kilolarla güçlü bir görünüm sergilemek, ilişkideki sorunların kilodan kaynaklandığını düşünerek “gerçek sorunla” yüzleşmemek, zayıfladığında karşı cinsin kendisini bir cinsel nesne olarak görmesinden ya da eşini aldatacağından korkmak gibi birçok avantaj kilo sorununun arkasında yatabilir.

Zayıflama Resmi

Şişmanlık ve Tehlikesi

Hayatınız boyunca zayıf ve güzel bir fiziğe sahip olarak yaşamak istiyorsanız, doğru yiyecekleri ve doğru egzersizleri yapmalısınız. Aynı zamanda doğru zayıflama haplarını kullanmalısınız. Sizin için en ideal zayıflama hapı olan fx15 kapsüllerini denemelisiniz. Fx15 kapsüllerinin desteği ile zayıflamayı hızlandırabilirsiniz.

Son zamanlarda hızla artan fazla kilolara sadece fx15 kapsülleri yardımcı olur. Fx15 kapsülleri sayesinde yıllarca zayıf kalmayı ve sağlıklı yaşamayı başarabilirsiniz.  Şişmanlığın zararlarını az çok hepimiz biliyoruz bu yüzden biran önce kilolardan kurtulmanıj yollarını bulmalısınız.

Fazla kiloya bağlı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Ancak fx15 kullanırsanız böyle bir sorun ortadan kalkar. Kendini beğenmişlik şişmanlık zihinsel durgunluk, fazla mukoza, kanbasımı ve uyku hali. Kapha kişilerine bahşedilmiş olan doyum ve mutluluk özelliklerini vata ve Pitta kişileri tatiı yemek yoluyla elde etmek zorundadırlar. Fakat herhangi bir kapha dengesizliği durumunda tatlı yiyecekler kesilmeli ya da azaltılmalıdır.şişmanlık ve tehlikesi

Sadece bal bu kuralın dışında kalır; Kapha’ yı dengelemek için herhangi bir diğer yiyecekten daha iyidir. Tuzlu tuzlu yiyeceklenKapha ve Pittayı arttınr, vatayı düşürür. Tuz, hem pitta’ yı hem de kapha’ yı artünr.

Pitta’ nın işlevi olan sindirimi harekete geçirir, yiyeceğe tat verir, iştahı artünr ve tükürük ile mide özsulannın salgılanmasını başla tır. Tuz pitta gibi sıcaktır. Sindirim ile ilgili bütün işlevler bedeni ısıtir. Fakat aşın tuz diğer tatlan basünr ve hiçbirşelin tadını alamazsınız.

Zayıflama Resmi

Acıkma Atakları

Tip 2 diyabet, kalp hastalığı, tansiyon, depresyon ve bazı kanser türlerini önleyici bir beslenme şeklidir. Fx15 destekli bir beslenme şekli kilo almanın önüne geçer. Uykunuz düzene girer. Acıkma nöbetleri azalır. Normalde acıkma sinyalinin, vücudumuzun gıdaya ihtiyacı olduğunda “çakması” gerekir.

Ancak kandaki insülinin dalgalanmaları fazlaysa durum değişir. Yüksek Glisemik İndeksli besinleri mideye indirdiğinizde kan şekeriniz hızla yükselip birden normalin altına iner ve acıkma, yeniden acıkma başlar. Fx15 kapsül kullanımı sırasında çikolatayı ve fıstığı değil, ince bağırsakta daha uzun kaldığı için açlığa gem vurabilen müsli, elma, portakal ve salatalık gibi gıdaları tercih ederseniz nöbetleriniz azalır.

Unutmayınız ki, ihtiyaç fazlası yemeğin karşılığı şişmanlıktır. Şişmanlığı önlemek için fx15 bitkisel kapsül kullanmanız uygun olacaktır.Acıkma atakları Stresin artması da acıkma ataklarını çoğaltarak sizi tatlılara yöneltir. Çünkü beyindeki “Mutluluk Hormonu” Serotonin, bu tür gıdaları pek sever. Vücuttaki gerilim ve huzursuzluktan beslenen kortizol hormonu, serotonin’ i düşürür, iyi uyuyamayan kişilerde rastlanan acıkma ataklarının nedeni budur.

Glisemik İndeks diyetinin uygulanmasında 3 adım vardır:

  1. Yüksek değil, düşük Gİ’ li karbonhidratları tercih etmek.
  2. Gıdaların yaklaşık Gİ değerlerini bilmek.
  3. Günlük karbonhidrat ölçüsüne uymak.

Bir diyetin başarısı, sürdürülebilir olmasına bağlıdır. Bir müddet uygulanan “sıkı beslenme” nin anlamı yoktur. Kilo vermede en önemli etken şüphesiz “iştah kontrolü” dür. Onu elde tutmak da, kan şekerini hızla artırmayan düşük Gİ’ li gıdaları seçmenize bağlıdır. Bunun için elbette ki bütün gün elinizde hesap makinesi Gİ hesabı yapmayacaksınız ama kaliteli karbonhidratı iyi bilmelisiniz.

Zayıflama Resmi

Kalıtsal Obezite İçin Fx15 Kapsül

Yeni doğan her bebek tektir. Milyonlarca insan arasında aynı genlere ve aynı anatomik yapıya sahip bir başkası yoktur. Bu büyük farklar yüzünden Lincoln ve Hitler’i, Gandi ve Landru’yıı tanıdık. Aynı şekilde değişik insanların benzer davranışlarda bulunması, aynı tipe dahil olmalarıyla açıklanır. Bir zamanlar doktorlar, dış görünüşlerine (zayıf ya da şişman) ya da huylarına (sinirliyumuşak) dayalı bir sınıflandırma sistemi kullanırlardı. Hipokrat insanları kaslarına, huylarına, safralarının rengine göre sınıflandırır ve öğrencilerine bir teşhiste bulunmak için vücudun yapısını gözlemlerini öğütlerdi. Vücut yapısı yağlı olanların Fx15 kullanmaları tavsiye edilmiştir.

Kısa süre önce ortaya çıkmış bir bilim olan Andokrinoloji (İç salgı bezleri bilimi) bize insan sınıflandırmasında yeni bir yöntem getirdi. Sadece son 50 yıldır iç salgı bezlerinin bir takım sırları öğrenilebildi. İç salgı bezlerinin hormon adını alan salgıları kişilerin nörolojik ve fiziksel tiplerini belirlediğine göre, bu yeni bilim bize en bilimsel sınıflandırma olanaklarını sunuyor. Obezite bazen yeni doğan çocuklarda da görülür. Fakat çocuklarda Fx15 kullanılamaz. Bu şişmanlık genellikle kalıtsaldır. İleri yaşlarda hala verilemediyse Fx15 zayıflama hapı yardımı ile verilebilir.

Bu iç salgı sistemlerinin bütün esrarları çözülememiş olmasına rağmen, kişilerin gelişmelerine yön veren iç salgılara göre sınıflandırabileceğini biliyoruz. Kişiler, aileler, hatta ırklar ve milletler kendilerini diğer gruplardan ayıran ve özel niteliklere sahip olmalarını sağlayan iç salgı özellikleri gösterirler.

Kalıtsal obezite için fx15 kapsül

Vücudun bazı esrarengiz durumlarına iç salgılardaki dengesizliğin neden olduğunu biliyoruz. Kişinin yaşayabilmesi, canlı dokuları uyaran ve güçlü hormonlar sağlayan iç salgı bezlerinin sağlıklı çalışmasına bağlıdır. Eğer bir kişi bez yetersizliğinden şikâyetçiyse, bazı doktorlar yapılacak tek şeyin hormon tedavisi olduğunu düşünürler. Eğer bu tedavi umulan sonucu vermezse bu doktorlar Andoktrinolojiye (iç salgı bezleri bilimi) bütün ilgilerini kaybediyorlar. Haksız oldukları nokta, insan vücudunun en önemli iç salgı bezi olan karaciğeri tamamen ihmal etmeleri ve bez rahatsızlıklarının, hastanın karaciğeri normal işleyişine yeniden kavuşturduğunda yok olacağını anlamamalarıdır.