Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Skleroz’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Diyet Gıdaları

Fx15 diyetleri sırasında yenilen gıdaların hepsi vücutta sindirilemediği için gıdaların geri kalan kısımları çürür. Bununla da vücutta zararlı mikroorganizmaların ilk tohumlarını barındıran küfler ortaya çıkar. Bu “tohumlar” buradan kana nüfuz ederek ilk önce vücudun zayıf bölgelerine yerleşir. Bu zayıf bölgeleri fx15 zayıflama hapı ile güçlendirebilirsiniz.

Buralarda “cinsiyetsiz”, yani mayalanmadan veya erkekdişi özellik gerekmeden çoğalmayı beceren bu mikroorganizmalar beyazımsı, arı mumunu hatırlatan bir kitle halinde gittikçe artar. Beyazımsı olduğu için bazen tıpta buna beyaz kanser denir. Normal adı ise “skleroz“dur.
Daha sonra kalın bağırsaktaki çürüme devam ettikçe mikroorganizmalar hızla artarak bu kez “küf” halini alarak eklemleri kuşatır. Buna da mor kanser veya gri kanser denilmektedir ki, bu hastalığın normal adı “arterit”tir.

Fx15 diyet gıdalarıİş bununla da kalmaz. İnsanlar yukarıda ismi geçen hastalıkların verdiği ağrı ve acıları (Ben bu ağrılara “yeşil ışık” diyorum.) ilaç sanılan birtakım katkı maddeleri ile örtbas etmeye çalışıyorlar. Fx15 kapsül bu maddelerin dışında kalır. Daha sonra bu atıklar çoğalır ve çürüme süreci öyle bir noktaya gelir ki, artık siyah kanser ortaya çıkar. Tıbbi terminolojide buna kötü huylu ur veya tümör denilmektedir ve bunun geri dönüşü yoktur.

Yukarıda anlatmaya çalıştığımız olayı Prof. Arnold Ehret neredeyse 95 sene önce şöyle açıklamıştır: Patates, tahıllar, lapa, süt veya yağlı et ürünleri, uzun süre kaynatıldığında zamk gibi yapışkan (toksinler, tortu, iltihap gibi) bir hale gelir; adeta kitap ciltlemekte kullanılan veya marangozların tahtaları yapıştırmakta kullandıkları bir çeşit tutkala dönüşür. Bu sebeple bu gıdaları fx15 kapsül ile desteklediğiniz diyetlerden uzak tutun.