Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Şok diyetler’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Kontrolsüz Diyet Girişimleri

Bazı insanlar kilo vermek için sağlıksız diyetleri tercih ediyorlar. Şok diyetler olarak adlandırdığımız bu diyetler sağlığa inanılmaz etki göstermektedir. Etkisini sadece olumsuz yönde göstermesi ve ciddi problemler yaratması bizleri üzmektedir. Size önereceğimiz fx15 kapsülleri ile kilo verebilir ve uzun yıllar sağlıklı bir şekilde zayıf kalabilirsiniz. Sağlıklı zayıflamayı fx15 ile hızlandırın ve kolayca kilolarınızdan kurtulun.

Fx15 kapsülleri ile birlikte:

  1. öğünler atlatılmamalıdır
  2. beslenmeye dikkat edilmelidir
  3. bol su tüketilmelidir
  4. meyve ve sebze mutlaka tüketilmelidir

Çünkü trigeliseritlerin içinde bir adet de glikozdan gelen gliserol olmalıdır. Ortada hiç şeker yoksa, hiç insülin de yoktur. Bu durumda yağ depolanmaz. Tok olduğumuzda, özellikle yemekte insülini uyaracak basit şekerli besinler aldıysak, insülin bağırsaktan gelen yağların hemen fazla şekerle birlikte depolanmasını emreder.

kontrolsüz diyet girişimleri

Onları yağ hücresine gönderir. Eğer yıllarca insülini çabuk uyaracak basit şekerli besinleri yemeyi sürdürürsek, şekerin yarattığı asitlenmeye bağlı olarak zarar gören pankreasta insülin salınımıyla ilgili sorun başlar. İnsülin duyarsızlığı denen durum oluşur.

İnsülin duyarsızlığı durumunda insülin miktarı giderek kontrolsüz artmaya başlar. Sağlıklıyken 1 birim insülin, 1 birim şekeri hücre içine sokabilir. Asitlenme yüzünden hasar gören hücre çeperi insüline duyarsızlasın Hücredeki insüline bağlı kapıların açılıp 1 birim şekeri içeri alması için 2 birim insülin gerekmeye başlar.

Diyabet hastalarınında yediklerine dikkat etmesi önerilir. Ancak kesinlikle fx15 kapsüllerini kullanmalarını önermiyoruz. Daha sağlıklı uygulamaları denemelisiniz. Diyabet rahatsızlığı olanlar gibi tansiyon ve kolesterol hastaları da fx15 kapsüllerini kullanmamalıdır.