Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Sportif etkinlikler’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Yaşam Tarzı

Her açıdan rekabetin yoğun olduğu bir dünyada yaşıyoruz ve devamlı olarak limitlerimizi zorlamaktayız. Bütün bunları sorumluluklarımız gerektirdiği için yaptığımıza kendimizi inandırmaya çalışıyoruz. Özellikle kilo verme çabalarında bu sıklıkla yaşanıyor. Şöyle ki eğer bu şekilde bir çalışmanız varsa ve bunu Fx15 zayıflama kapsülü ile destekliyorsanız size bir kaç tavsiyemiz olacak. Çoğumuz nasıl rahatlayacağımızı bilmiyoruz. Bazılarımız spor yapıyor, ancak çoğunlukla rekabeti gerektiren sporlarla meşgul oluyoruz. İzleyin;

Fiziksel veya zihinsel kaynaklı olsun, stres büyük ölçüde asidite oluşturur. Ülser hastalığı bunun tipik bir örneğidir. Bu yüzden kimseyle rekabet halinde olmaksızın, rahat ve doyumlu, yaşamımızı renklendirme gayretiyle ilgi ve yetki sınırlarımızı tamamlayan uğraşılarla zamanımızı değerlendirmeliyiz. Böylelikle çok daha başarılı ve mutlu olurken aynı zamanda sağlığımızı da korumuş oluruz. Birçok insan, farkında olmaksızın istemediği işlerle ilgilenmek zorunda kaldığından hasta olmaktadır.

Baskı ve stres altında iken vücut, kısa bir zaman diliminde gıdaları yakıcı özelliğini zorlanmayla ortaya koyacağından, daha fazla asidik artık üretir. Bu sebepten stres, yaşlanmayı hızlandıran bir faktördür. Egzersiz yapmak da bir nevi strestir. Egzersiz Fx15 kullananlar açısından en gerekli harekettir. Aynı zamanda zayıflama hızının ve konforunun arttırılması için Chitosan mineral takviyesi öneriyoruz. Egzersiz sırasında fazla miktarda asidik artık üretilir ve arkasından gelen dinlenme süresinde bu durum devam eder. Dinlenme süresi sırasında içilecek olan alkali su, birikmiş olan asidik artıkların daha kolay atılmasını sağlar. Yeterince dinlenmeden yapılan aşırı egzersiz, oksijen eksikliği nedeniyle gıdaların yeteri kadar yakılamamasıyla oluşan laktik asit birikmelerine neden olabilir. Ağır sportif etkinliklerden sonra adalelerdeki ağrı, bu birikmelerden kaynaklanır.

Hiçbir dinlenme periyodu vermemesi nedeniyle zihnî stres, fiziksel stresten çok daha harap edicidir. Mental stres, fasit bir daire gibidir; stres asiditeyi, asidite ise daha fazla stresi tetikler. Japonya ve Kore’de doktorlar, stresli hastalarına sakinleştirmek için alkali su tavsiye etmektedirler. Fx15 ile temiz su tüketimi yağ erimesini tetikler.

Beslenme için ne düşünüyoruz ve ne uyguluyoruz? Bu günlerde pek çok kişi, doğru ve dengeli beslenmeden bahsediyor.