Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Stresin Kilonuza Etkisi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Stresin Kilonuza Etkisi

Erkekler, hangi tip olursa olsunlar, kas oranlan kadınlara göre daha yüksek olduğu için daha çabuk kilo verirler. Vücut yağ oranı kadınlarda doğal olarak daha yüksek olduğu için kadınlar erkeklere göre daha zor kilo verir. Tabii Fx15 etkisi ile verilen kiloları göz önünde bulundurursanız, vücut yağ oranı sizin için önemli olmayacaktır.

Biz kadınlar bedenimizdeki yağ oranının yüksekliğinden şikâyet etmeyelim. Bize yumuşak kıvrımlarımızı, doğumu daha rahat yapmamız için gereken yuvarlak kalçaları veren onlar. Doğa her şeyin en doğrusunu bilir.

Bedensel tip eğilimlerimiz stres altında olduğumuzda belirginlik kazanır. Kendi seçtiğimiz hayatı yaşadığımızda, doğal olarak mutluluğumuz artar ve kilolarımız azalır.

Hayatınız sürekli olarak fiziksel, duygusal ve zihinsel stres altında geçiyorsa; kendinizi, yaşayamıyorsanız, yani başkalarının size dikte ettiği hayatı yaşıyorsanız fazla kilolarınız işte bu stresin ve duygusal açlığın sonucudur. Ne yazık ki diyetler bu yaraya merhem olamıyor.

Kilolarınızdan çok memnun olmamanıza rağmen, “Boş ver, su içsem yarıyor. Metabolizmam böyle! Ye, iç, keyfine bak” diyorsanız tekrar düşünün. Emin misiniz? Yoksa yiyecek bağımlılığının suçluluk duygusunu azaltmak mı istiyorsunuz? Fx15 kapsülü ile bu tür beklentiler içine girmeden, suçluluk duygusu olmadan rahat kilo verme, stresten uzak durarak keyifli zayıflamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Sorumsuzca yiyip içmek keyfinize çok zarar verebilir. Sahip olduğunuz beden, bu dünyada sizi taşıyan tek taşıt. Ruhunuzun arabası olan bedeninizi değiştirme seçiminiz yok. Ama arabaya daha kaliteli benzin koyarak ve bakımını yaparak kullanma süresini uzatmanız mümkün.