Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Su ve Fx15’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15, Su ve Diğer İçecekler

Doğal olarak, niçin çağdaş toplumun en sevilen ürünleri olan lezzetli içecekler yerine su içmemiz gerektiğini merak ediyorsunuzdur. Ne de olsa, onlar da su içerir ve bizim susuzluğumuzu giderirler ya da biz giderdiklerini sanırız. Biz saf olarak suyun kendisini Fx15 zayıflama hapı ile birlikte yoğun olarak öneriyoruz. Aslında sağlık sorunlarının büyük bir bölümü bu yanılgıya dayanmaktadır. Suyun ve diğer sıvıların vücudun kimyasal sistemleri üzerinde farklı etkileri vardır. Su zayıflamanın ve kilo vermenin dostudur.

Herkes tarafından sevilen hazır içecekler vücudun kimyasal yapısıyla merkezî sinir sisteminin kontrol mekanizmalarını değiştiren öğeler içerir. Süt bile suyun yerini tutamaz, çünkü o bir besindir ve besin olarak tüketilmelidir.

Vücudun suya gereksinimi vardır. Hiçbir şey onun yerini alamaz. Kahve, çay, gazlı ve alkollü içecekler, hatta süt ve meyve suları bile bize suyun verdiklerini veremez.

  • Bir fincan kahvede yaklaşık 80 miligram, bir fincan çay ya da bir şişe gazlı içecekte 50 miligram kafein vardır. Bu yüzden Fx15 ile birlikte önerilmez.
  • Çikolata hem kafein, hem de kafein etkisi olan teobromin içerir.
  • Kafein idrar miktarını arttırır, içtiğiniz sıvı miktarından daha fazla idrar üretirsiniz.

Kafein beyinde melatonin üretimini engeller. Dr. Kenneth Wright jr. , kafeinin engelleyici etkisini 1994’te bulmuştur. Beynin, melatonin üretimini epifiz bezi kanalıyla 6-9 saat durdurduğu tahmin edilmektedir. Melatonin uyku getirir ve uykuda vücut fonksiyonlarını düzenler. Kafein, melatoninin çalışmasını durdurarak vücutta uyarıcı bir etki gösterir.

Gebelikte düzenli olarak tüketilen kafein düşüğe, ceninde yapısal bozukluklara ya da bebeklerde düşük doğum ağırlığına neden olabilir. Kafein, bellek hücrelerini etkileyen enzimlerin çalışmasını durdurur ve zamanla bellek yitimine yol açabilir. Özellikle Lotus yaprağı su ile iyi tepkiyen bir Fx15 etken maddesidir. Öğrenme ve bellek gelişiminde rol oynayan fosfodiesteraz adlı enzimin çalışmasını durdurduğu bilinmektedir.