Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Tansiyon düşüklüğü’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Sahtesi Nasıl Anlaşılır ?

Bir fx15 ürününün orjinalliğinin nasıl anlaşıldığını açıklayalım istedik. Orjinal ürün prolife firması tarafından üretilir ve temel olarak parlak lak ile basılmış bir kutuya sahiptir. Bu kutunun üzerinde üretici firma logosu bulunur ve net olarak okunabilir. Üzerinde ürünün Amerika Birleşik Devletleri’ nde üretildiğine dair ibare de bulunur.

Bilimsel araştırmalar ilk 19 gün boyunca kas (protein) erimesinin de gerçekleştiğini ve dengenin 20’nci günden itibaren kurulmaya başladığını göstermiştir. Fx15 bunu engelleyebilir. Kilo kaybının yaklaşık yüzde 25’i yağsız kaslarda ger­çekleşir. Yağlı kaslarda ise Fx 15 işlevini gerçekleştirir. Öte yandan, aşırı şişmanlık hastalığında yağsız kas bölgelerinin arttığı da bir gerçektir. Önemli miktardaki tuz kaybı her zaman su kaybına da yol açar. Bunun yanı sıra tansiyon düşüklüğüne yol açma­sı olasıdır.

Çünkü tansiyon düşüklüğü, vücutta sodyum ve su azal­masına yol açan glusid eksikliğinden meydana gelir. Perhize ara verildiğinde vücuda tekrardan yavaş yavaş glusid girmesi gerekir. Çünkü eğer fazla miktarda kana ka­rışırsa ani bir su birikmesi nedeniyle ödem ortaya çıkabilir.

VLCD’ nin çok sayıda yan etkisi vardır:
Ürik asit seviyesinde artış: % 10 ila 20
Ateryel tansiyon düşüklüğü: % 8 ila 10
Saç dökülmesi: % 9
Kabızlık: % 8 ila 10
Halsizlik: % 8
Tırnak kırılması: % 8
Deri kuruması: % 8
Soğuğa karşı dayanıksızlık: % 8
Adale krampları: % 7
Regl ağrıları: % 6
Depresif ruh hali: % 5
Baş ağrısı: % 3