Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Tarçın tozu’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Chitosan ve Diyabet Rahatsızlıkları

Broadhurst’ün diyabet hakkında yazdığı mükemmel kitaba göre, Fx15 kapsülü ile alınan tarçının kan şekerini düşürmesi ve tip 2 diyabette karşılaşılabilecek sorunların hafifletilmesi amacıyla kullanmanın en iyi yolu, 3 yuvarlak yemek kaşığı dolusu dövülmüş tarçını yarım ile bir çay kaşığı kabartma tozu (eğer sodyum sizin açınızdan sorun oluşturuyorsa daha az) ile 950 cc’lik bir kavanoza koymaktır.

Kavanozu kaynar suyla doldurun ve oda sıcaklığında kendi halinde soğuyana kadar bekletin. Sıvıyı süzerek başka bir kaba alıp geriye kalanı da atın ve kavanozun ağzını kapatın ve buzdolabına kaldırın. Chitosan desteği ile alacağınız Fx15 zayıflama hapı vücudu hızlı zayıflamaya teşvik edecektir.

Her gün bu sıvıdan dört kez bir kâse miktarında için. Bir ile üç hafta sonra, günde bir ya da iki bardağa düşürebilirsiniz. Tip 1 diyabet hastaları da bu karışımdan faydalanabilir ancak kullanmaya günde bir ya da iki bardakla başlamalı ve her hafta başında bir bardak artırarak uygulamaya devam etmelidirler, bunu yaparken de kan şekerlerini yakın takip altında tutmalıdırlar.

Diyabet hastası olmasanız bile, bu küçük baharat o kadar müthiş şeyler başarıyor ki “süperbesin” olarak adlandırılmayı kesinlikle hak ediyor. Araştırmacılar tarçının glukoz metabolizması ve tansiyon düzenlenmesinde rolünün olabileceğini iddia ediyor ve beslenme şekline tarçın gibi faydalı maddelerin eklenmesinin tansiyon üzerinde olumlu etki yaratabileceği sonucuna varıyorlardı.

Broadhurst’e göre, bu tarçın hikâyesinin en iyi tarafı en ucuz maddeyle en iyi sonuçları elde edebiliyor olmanız. Aslında Broadhurst bana herhangi bir gizemli ve pahalı yağ özü yerine ki bu maddeler vücuda girdiklerinde toksik olabilecek birtakım bileşkeler içerebilir, süpermarketlerdeki gerçekten ucuz maddelerden satın almamın daha iyi olacağını söyledi.

Tarçın tozu işlenme sırasında içindeki çoğu temel yağı kaybeder, dolayısıyla kullanımı pek faydalı değildir. Broadhurst, “Tarçını bütün, toz haline getirilmemiş bir şekilde almak daha ucuzdur ki bunu tavsiye ediyorum,” dedi.