Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Tatilde Fx15’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Kiloyu Fx15 ile Korumak

Sonunda istediğiniz kiloya FX15 ile ulaştınız. (Bravo!) Şimdi bu kiloyu nasıl koruyacağınızı merak ediyorsunuz. Bu noktada önemli olan, daha önceden yediğiniz yiyecekleri yemeyi sürdürmek, ama daha fazlasını yemektir. Haftalık kalori alımınızı 250’ye kadar artırın. Hâlâ kilo vermeye devam ediyorsanız, aynı kiloda kalmanızı sağlayacak seviyeye gelinceye dek, kalori alımınızı artırın.

Bazı diyet programlan;  gıdaları karıştırmak, belli başlı gıdaları birlikte almak, belli başlı gıdaları birlikte almamak, her öğünde sadece tek bir tür gıda almak gibi esaslara dayalıdır. Kulağa çok çılgınca geliyor, değil mi? Gerçekten de öyle… Hangi gıdaları birlikte aldığınızın önemi yoktur. Kilo verme hedefine, toplam kalori alımını azaltıp dengeli beslenmekle ulaşılabilir. Geçici diyetleri bir kenara atın ve sağlıklı beslenmeye konsantre olun.

Süpermarketlerdeki ‘Bir alana ikincisi bedava’ türünden özel promosyonların cazibesine kapılmayın. Bu tür promosyonlar bisküvi, pizza ve cips gibi, genellikle sağlıksız şeyler için uygulanmaktadır. Günün ilerleyen saatlerinde alışveriş yapıp düşen meyve ve sebze fiyatlarından yararlanın. Hayran olduğunuz ünlü yıldız gibi bir görünüme kavuşmayı amaç edinmek gerçekçi değildir ve ciddi bir ameliyatı göze almadığınız sürece gerçekleşmeyecektir! Kendiniz için belirlediğiniz hedefler uygulanabilir olsun, bu sayede söz konusu hedeflere ulaşacağınızı bilirsiniz.

Verdiğiniz her gram için bir kuruş biriktirin. Dişe dokunur bir miktara ulaştığınızda, kendinizi sevdiğiniz bir şeyle, bu şey sadece yiyecek olmasın, ödüllendirin! Gözünüze kestirdiğiniz yeni bir giysi veya mücevheri satın alabilir, yüz bakımı veya masaj yaptırabilirsiniz. Siz buna değersiniz! Bazı ilaçların yan etkisi kilo almanıza yol açabilir. Ancak kalori kontrollü diyet programı ve egzersiz, bu tür yan etkileri azaltmaya yardımcı olabilir ve siz yine de kilo vermeye devam edebilirsiniz. Fx15 ile zayıflamak ve kilo korumak çok kolaydır. Ekstra 1 kutu Fx15′ i günde 1 kapsül yada 2 günde bir 2 kapsül alarak kilo sabitleyici kullanım kürü uygulayın. Bu süre zarfında kilonuzu sabitlemiş olacaksınız. Kilo verme hızınızda yavaşlama görülebilir, ama bu cesaretinizi kırmasın. Hedeflediğiniz noktaya sonunda varacaksınız.

Tartılmadan, kilo verme konusunda ilerleme kaydettiğinizi görmenin yolları:

  • Giysilerin bollaşması
  • Genel anlamda kendini daha sağlıklı hissediyor olmak.
  • Dış görünümünüz hakkında övgüler almak.
  • Aktivite seviyesinde görülen artış.

Tatile çıkıyor olmak, edindiğiniz birtakım iyi alışkanlıkları çöpe atmak anlamına gelmez. Bu durumda kilo vermekten çok, kilonuzu korumayı amaçlayın, ama porsiyonlarınıza dikkat edin ve genelde yediğiniz türden yiyecekleri yemeyi sürdürün. İmkanınız varsa tatilde de Fx15 kullanmaya devam edebilirsiniz. Hareketli olun ve eğlenin.