Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Tekli doymamış yağlar’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Seçebileceğiniz Yağlar

Fx15 ve Lotus yaprağı özü kullanımı sırasında yağlar birçok değişik türde karşımıza çıkar ve farklı türlerin sağlığımız üzerinde değişik etkileri vardır. İnsanların çoğunun doymuş yağlardan haberi vardır ki bu insanlara bu yağlardan kaçınmaları söylenmiştir.

Zeytinyağındaki gibi tekli doymamış yağlar ve sebze yağları, yemişler ve balıklar gibi çoklu doymamış yağlar hakkında ise belli belirsiz şeyler işitilmiştir. Her ne kadar bunu yapmayı çok istiyor olsam da burada yağlar hakkında açıklama yapabilmeme yetecek kadar yer yok fakat özel çoklu doymamış yağlardan biri olan omega-3’lerle ilgili biraz daha detaya girmeden önce birkaç önemli noktayı belirtmek istiyorum.

İşte, Fx15 hapı ile unutulmaması gereken noktalar:
Doymuş yağ her zaman zararlı değildir, bazıları, mesela hindistancevizindeki çok sağlıklı. Her ne kadar bunları kullanmakta aşırıya kaçmak istemiyorsanız da doymuş yağlardan sanki zehirmiş gibi kaçınmanıza da gerek yok. Bunlar zehir değil.

Trans yağ ise tam manasıyla tehlike. Diğer bir deyişle metabolik zehrin ta kendisi. Kurabiyelerde, krakerlerde, fırında pişen yiyecekle abur cuburda, yağda kızarmış şekerli çöreklerde, kızarmış patateste ve çoğu margarinde mevcuttur. Ambalajında her ne denirse densin, eğer içindekilerde “kısmi hidrojene yağ” yer alıyorsa, bu besin mutlaka trans yağ içeriyor demektir. Trans yağ tüketmeyin. Nokta. Tek bir istisna vardır ki o da trans yağı CLA ya da konjuge linoleik asittir, genelde otla beslenen hayvanlardan elde edilen süt ve ette bulunur, insan yapımı değildir.