Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Temel besin maddesi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fiziksel Aktivite ve Fx15 Kapsül

İnsan evrimi boyunca, biyolojik atalarımız her gün saatlerce fiziksel aktivitelerle uğraşırlardı. Fiziksel aktive eksikliği olanlar için fx15 kullanımı şarttır. Gittikleri her yere yürüdüler veya koştular ve en temel ihtiyaçlarını karşılamak için fiziksel olarak çok çalışmaları gerekti. Bu evrensel geçmişimizden ötürü, insan bedeni sağlıklı olmak için fiziksel aktiviteye ihtiyaç duyar. Eğer egzersiz konusunda problem yaşıyorsanız fx15 bitkisel kapsül‘ den destek almalısınız.

Hunza ve Vilcabamba gibi sağlıklı toplumlar bu biyolojik ihtiyaçlarını hükmen karşılıyorlardı. Tüm yaşamlarını dağlık bölgelerde, günlük aktiviteleri nedeniyle sürekli egzersiz yaparak geçirdiler. Hatırlayacağınız gibi, yaşlı Hunza erkekleri genelde yüz yaşının üzerinde tarlalarda çalışır ve enerji gerektiren hareketli bir halk dansı yaparlardı. Egzersiz, temel bir besin maddesi gibidir; o olmadan, vücudunuz işlev bozukluğu gösterir. İşlev bozukluğu olanlar için egzersizle beraber fx15 kapsül kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Fiziksel aktivite ve fx15 kapsülAvcıtoplayıcı atalarımızın aksine, çoğumuzun hayatında fiziksel aktivite yok denecek kadar az. Endüstri Devrimi insan var oluşunu radikal bir biçimde değiştirdi. Eskiden elle yapılan işleri bugün makineler ve teknoloji yapıyor. Artık avlanmıyor, çiftçilikle uğraşmıyoruz; işimizi masa başında hallediyor, günlük ihtiyaçlarımızı köşedeki markete giderek gideriyoruz.

Boş zamanlarımızı bile hareketsiz geçiriyoruz: Kitap okuyoruz, video oyunları oynuyoruz, film ve televizyon seyrediyoruz (ortalama bir insan günde üç saat televizyon izliyor). Nadiren yürüyor veya koşuyoruz; otomobiller, trenler, taksiler ve otobüsler kullanıyoruz.

Yetişkin nüfusumuzun yüzde altmışı hareketsizdir ve her dört kişiden biri hiçbir şekilde egzersiz yapmaz. Bu durumdan dolayı fx15 kapsül ihtiyacı artmıştır.  Aktivite eksikliği, bel ağrısı ve omurga problemleri, yorgunluk, artirit, osteoporoz, obezite ve bir sürü kronik hastalık gibi fiziksel sorunlar salgınımıza katkı sağlar. Bu tip hastalıkların başlangıcında egzersiz ve stres önemli bir rol oynamaktadır. Neredeyse herkesin içinde o huzursuz edici “egzersiz yapmam gerek” hissi vardır, ama egzersizin neden bu kadar önemli olduğunu anlayan az insan vardır.