Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Temel yağ asitleri’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15′ in Şaşırtıcı Sonuçları

Yaşlılar ilaçların yan etkilerine özellikle yatkındırlar. Çünkü besinsel durumları bozuktur. Besinsel durumu bozuk olan fazla kilolular fx15 kullanarak kilolarından kurtulabilirler. Yaşlılarda hafif bir C vitamini eksikliği bile ilaç melabolizmasıyla ilgili bazı karaciğer enzimlerinin işlevini olumsuz etkileyebilir. Bu ilaçlar fx15 ile beraber kullanılmadan önce detaylı bilgi edinilmeli. B6 vitamini, E vitamini ve selenin de bu metabolizma‘ yla ilgisi olduğu sanılıyor.

Dolayısıyla, bu saydığımız besin maddelerinin eksikliği bulunan bir yaşlı, ilaçları normal bir biçimde metabolize edemeyebilir. Bunun sonucu olarak da normal dozda alınan bir ilaç bile birikim yapabilir ve toksik yan etkilere yol açabilir. Besin maddelerinin etkilerinden kaynaklanan obezitenin tedavisi fx15 zayıflama hapı ile mümkündür.

Fx15 sonuçlarıPsikiyatrik hastalıkların gelişmesinde, özellikle de bazı şizofreni türlerinde, nikotinik asit, triptofan ve temel yağ asitleri metabolizması birbiriyle bağlantılıdır. 1952′ de 30 akut şizofreni hastası üzerinde bir araştırma yapılmış ve bunlara placebo (hastaya ilaç diye verilen etkisiz madde), nikotinamit ve nikotinik asit (her ikisi de B3 vitamini çeşitleridir) verilerek etkileri karşılaştırılmıştır.

Sonuç olarak, standart şizofreni tedavisiyle birlikte B3 vitamini alanların ötekilerden daha çok düzeldikleri görülmüştür. Birçok hastada günde 0.52 gr B3 vitamini almanın şaşırtıcı denebilecek kadar iyi sonuçlar verdiğini biz de gördük. B6 vitamini eksikliği sanıldığından daha da yaygındır ve anksiyete, depresyon ve kişilik değişikliklerine yol açabilir. Çocuk doğurabilecek yaştaki kadınların % 15′ inde B6 vitamini eksikliği vardır. Bu eksiklik fx15 diyetine başlamadan önce giderilmelidir.

Zayıflama Resmi

Temel Yağ Asitleri ve Fx 15

İki temel yağ asiti vardır (omega-3 ve omega-6). Bu temel yağ asitlerinin her ikisi de bitkisel yağlarda bulunur. Fx15 diyeti yanında tüketmek faydalıdır. Ne var ki, gamma linolenik asit (GLA) ve ekosapentaenoik asitler (EPA) gibi daha faydalı asit türlerine dönüşüm yaş, diyet ve hormonal durum gibi faktörlerle şiddetle sınırlanmaktadır. EPA ve GLA’ nın kaynaklan olan balık yağlan ve eşekotu yağının çok faydalı olmalarının nedeni de budur. Doymuş yağlar, kolesterol ve karşı yağ asitleri bakımından zengin olan bir Fx15 diyeti, vücudun bu doymamış yağ asitlerini üretme yeteneğini azaltır.

Temel Yağ Asitlerinin iki Önemli Fonksiyonu 1. Besinleri Enerjiye Dönüştürme  Bütün hücre zarları, zarın bütünlüğünün korunmasında ve pek çok fizyolojik olayın gerçekleşmesinde önemli olan yağlar içerirler. Daha da basitleştirirsek, Temel Yağ Asitleri’ nde bir eksiklik olduğundan besinlerin vücutta enerjiye dönüşmeleri yetersiz kalır. Fx15 bu enerji dönüşümünü hızlandırır ve sağlıklı kilo verimi sağlar. Bu enerji eksikliği, büyüme geriliğine ve beden fonksiyonlarının bozulmasına yol açar.

2. Prostaglandin öncüleri Prostaglandinler, hormona benzeyen maddelerdir ve prostaglandinlerin temel yağ asitlerinden üretildikleri saptanmıştır. Bunlar, kan basıncının düzenlenmesine, bağışıklık sisteminin uyarılmasına ve sağlıklı bir kalp damar fonksiyonunun sürdürülmesine de yardımcı olurlar.

Hastalıkların Tedavisinde Temel Yağ Asitlerinin Rolü Temel Yağ Asitleri’ nin Fx15 ile diyet eksiklikleri, zar fonksiyonun değişmesine, dermatoz, kilo kaybı ve egzamaya yol açar.

Yağ asitlerinin kullanımı, bir dizi hastalığın tedavisinde başarılı sonuçlar vermiştir. Örneğin, gammalinolenik asit (GLA) desteği Fx15 ile mükemmel bir kilo verişi periyodu sürdürebilir ve egzama, âdet öncesi gerginlik ve kardiyovasküler hastalıkların başarılı bir şekilde tedavi edilmesini sağlamıştır. Fx15 sayesinde bir çok bayan rahat ve huzurlu bir biçimde zayıflamaktadır. Bu durumların, büyük ölçüde kötü beslenme alışkanlığı ve batılı hayat tarzından kaynaklanan metabolik bozukluklar olması da şaşırtıcıdır.

Ekosapentaenoik asit (EPA) desteğinin kandaki trigliserit seviyelerinin düşürülmesine yardımcı olduğu ve kalp problemi olan hastalarda da kanın pıhtılaşmasını azalttığı kanıtlanmıştır. Günümüzde, bağışıklık sistemiyle ilişkili hastalıkların tedavisinde, doymamış yağ asitlerinin rolünü değerlendirmek için sayısız araştırma yapılmaktadır.