Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Tıbbın branşları’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Beden Ağı ve Fx15

Tıbbın branşlara ayrılmasının bedenin nasıl yapılandığıyla bir ilgisi yoktur. Bedenin nasıl çalıştığı hakkında çok az şey bilirken endokronoloji, kardiyoloji, immünoloji ve bu gibi branşlar oluşturmak kolaylıktı. Aslında beden her şeyin başka bütün her şeyle bağlantılı olduğu bir şebeke gibi çalışır.

7 Anahtarı kullanmak size neler olup bittiğini anlamanızda yardım edebilir, ama bu anahtarlar sadece bedenimizin ne kadar karmaşık ve birbiriyle ilişkili bir sistem olduğunu anlatmanın bir yoludur. Zayıflamak için adım atan bir insanın da dikkat etmesi gereken, aslında ilişiği yok gibi gözükse de kilo verme ile çok sağlam bağları olan bu olay Fx 15 ve chitosan kullanımında önemsenmesi gereken bir konudur. Bedenin belirli bölgelerindeki problemlerin yansıması olarak tek tek sistemler ya da belirli semptomlar üzerinde odaklanma eğiliminde olsak da, gerçek bedenin grift bir ağ olduğudur. Her kısım diğer tüm kısımları etkiler. İnflamasyon buna mükemmel bir örnektir.

UltraMetabolizmanın diğer altı anahtarından birinin dengesi bozulduysa, bu enflamasyonunuzun artmasına neden olabilir. Bu, bu kitapta buraya kadar öğrendiğiniz her şeyin ve bundan sonra öğreneceklerinizin inflamasyona katkısı olduğu anlamına gelir. Dengesiz beslenme, stres, egzersiz yapmamak, oksidasyon, dengesi bozulmuş bir tiroid ve toksik, yağlanmış bir karaciğer hep enflamasyon olasılığını artırır.

Doymuş ya da hayvansal yağlar açısından zengin beslenme de genel enflamasyon seviyesini artırır, çok fazla sahte gıda ve genel olarak çok fazla kalori tüketmek de. Fx15 ile zayıflama da glisemik yükü yüksek beslenmenin enflamasyonu güçlü bir şekilde artırdığı görülmüştür. Aslında obezite araştırmalarındaki son ilerlemeler enflamasyonu kilo almaya neden olan esas suçlu olarak tanımlamıştır, özellikle de insülin direncinin neden olduğu kan şekerindeki dengesizlikle ya da prediyabetle ilişkili olduğu için. Bir araştırmada vücutta enflamasyon olmasının diyabet riskini yaklaşık yüzde 1.700 artırdığı görüldü.