Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Tiyamin’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Cremini Mantarları Faydaları

Geçmiş kuşaklar boyunca bamya Güney mutfağında önemli bir yiyecek olmuştur. Bu besleyici yeşil sebze Birleşik Devletlere 1600’lerin ortasında gelmiş ve kolonilere özgü beslenme tarzında önemli bir yer tutmuştur. Tohumları, kahve çekirdeğinin bulunmadığı İç Savaş süresince Güney Amerikalılar tarafından kahveye alternatif olarak kullanılmıştır. Günümüzde hâlâ “zenci mutfağı” olarak adlandırılan yiyecekler arasında yer almaktadır.

Sadece Amerikan’ın güneyi değil tüm dünya ülkelerinde değeri bilinen bu mantar türü zayıflama konusunda da önemli bit yer tutmaktadır. Özellikle mantarla alınan besinlerin çabuk sindirilmesi ve beyin için yararlı vitamin minerlalerin bulumması bu mantar türünü daha kullanışlı kılar. Fx15 faydaları bu tür mantarlarla daha da arttırılabilir.

Cremini mantarları neredeyse listemden tamamen çıkarmak üzereydim. Demek istediğim bu küçük sıradan mantarlar ün salmış kardeşlerinin taşıdığı besinsel değerlerin eline nasıl su dökebilirdi ki? Ama arkadaşım gelenekçi natüropat Regina Wilshire tam kitabım baskıya gireceği sırada bana bir mektup gönderdi.

Yazdıkları bilgi açısından o kadar eksiksizdi ki mektubu burada olduğu gibi yayınlıyorum: “Cremini mantarları inanılmaz derecede besleyici öğelerle yüklüdür.

150 gr.’ı (pişmeden önceki ağırlığı) size bir günde ihtiyacınız olan kanser düşmanı selenyum mineralinin yüzde ellisinden fazlasını, günlük riboflavin ihtiyacının yüzde kırkını, bakırın yüzde otuz beşini, niasinin yüzde otuzunu, pantotenik asidin, fosforun ve çinkonun yüzde yirmi ile yirmi beşini, artı manganez ve günlük tiyaminin ihtiyacının yüzde on ile on beşini sağlar. Aynı zamanda küçük bir miktarda da olsa magnezyum, kalsiyum, folat, B12 ve demir içerir.” Artık mantarları birer sebze olarak adlandırmaktan rahatsızlık duymuyorum.