Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘TNFoc baskılanması’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Antioksidanlar ve Fx Etkisi

Britanyalı araştırmacılardan oluşan bir ekip nörodejeneratif hastalıklar ve antioksidan seviyeleri arasındaki bağlantıyı araştırmıştır. Bu zayıflama konusunu da etkileyen bir durum olduğundan Fx15 kullanıcıları için elzemdir. Elde edilen sonuçlar şöyledir;

İşte bu bulguların bir özeti:
Alzheimer hastalarında A, C ve E vitaminlerinin seviyesi önemli derecede düşüktü. Damarsal nedenli bunaması olan hastalarda A ve C vitaminleri ile beta-karoten seviyeleri çok düşüktü. Bu yüzden Fx etkisinin vitaminlerle desteklenmesi gerekecektir. Düşük likopen seviyeleri ile Parkinson hastalığı arasında bir ilişki olmasına karşın Alzheimer veya damarsal nedenli bunamada böyle bir ilişki bulunmamıştı. Bu üç hastalıkta daima düşük olan tek bir antioksidan yoktu. Son bulgu, nörodejeneratif hastalıkları uzaklaştırmak için daha önce de belirtildiği gibi tüm antioksi-danların bir arada alınmasına vurgu yapıyor.

Antioksidanların kan seviyelerinin düzenlenmesi şunları da yapabilir:

  • İltihaplanma ve serbest radikal hasarı tetikçisi olan TNFoc baskılanabilir.
  • Süperoksit dismutaz, glutatyon, katalaz ve enerji taşıyan karnitin antioksidanları romatoid artrit riskini ve şiddetini azaltabilir.
  • E, C ve folik asit vitaminlerinin uzun süreli kullanımı yaşlandıkça normal beyin fonksiyonlarımızın korunmasını sağlar.
  • Beta-karoten, flavonoidler, C ve E vitamini Alzheimeir hastalığının ortaya çıkma riskini azaltabilir.
  • Tamamlayıcılar ile alınan C ve E vitamini yumurtalık kanseri riskini azaltabilir.