Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Verimli zayıflama’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Organik Gıdalarla Zayıflama

Birleşik Devletler’de organik ürünlerin satışı yılda yaklaşık yüzde 20 artmaktadır. Çünkü organik ürünlerle ve fx15 bitkisel kapsül ile diyetler daha verimli şekilde zayıflatıyor. Buna rağmen gıdamızın ancak çok az bir kısmı organik olarak yetişir. Fakat fx15 ile ile uygulananan diyetlerde gıdaların tamamına yakını organik gıda olmalıdır. Avrupa Birliği tarımı daha kararlı biçimde organik olana yönelmiştir bu halen toplamın yüzde 2′.si ya da ABD toplamının iki katı civarındadır ve 2010 yılı itibarıyla bunun yüzde 10 ile 30 arasında olması beklenmektedir fakat Birleşik Devletler çok geride olmasına rağmen, tüketiciler daha fazla organik ürün talep ettiği takdirde buna yetişebilir.

Organik tarım, çiftçilerin tarımın çevresel etkilerini azaltmak için uyguladıkları çeşitli yaklaşımların en iyi bilinenidir. Organik çiftçiler tüm sentetik böcek ilaçlarının ve kimyasal gübrelerin kullanımından kaçınır. Bunlar, aynı zamanda ışınlama, gübre olarak kanalizasyon çamuru kullanımını ve genetik olarak değiştirilmiş ürünü de reddederler.

Organik gıdalarla zayıflamaTarımın çevresel maliyetini azaltma amacını paylaşan diğer çiftçiler kimyasal girdileri kullanmayı sürdürseler de, bunun azaltılmış düzeylerde yapılması önemlidir. Bunlar “entegre böcek yönetimi”ni uygularlar ki bu da rutin olarak kimyasal böcek ilaçlarını kullanmadıkları fakat bunun yerine mümkün olduğunca böcekleri kimyasal olmayan yöntemlerle, örneğin gelincik böceği gibi bakteri yiyen böcekleri kullanmak kontrol etmeyi denedikleri anlamına gelir. Daha önemlisi, bakterilerin ilk başta kendi tarlalarında üremesini önlemek için tedbir alırlar. Birbirini izleyen yıllarda farklı ürünleri ekerek, sadece bir ürünü seven mikroplu böcekleri kırarlar. Çiftçiler örneğin Avrupalı mısır kurtlarıyla, eğer mısırı ardarda yıllarda yetiştirinezlerse, o denli büyük bir sorun yaşamayacaklardır.

Ürün rotasyonunun aynı zamanda sağladığı bir diğer fayda ise şudur: soya fasulyesi gibi sebzeleri ekmek, toprakta nitrojeni artırır, kimyasal nitrojen gübrenin kullanılması ihtiyacını azaltır. Bu da su kirliliğini azaltır ve kimyasal gübre imalatı ile bağdaştırılan hava kirliliği global ısınmayı azaltır. Bu şartlar altında fx15 kapsül yardımı ile yapılan zayıflama girişimleri başarılı olmuştur. Bazı zayıflamak isteyenlere göre fx15 kullanmak en ideal zayıflama yöntemi.