Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Vitamin’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Kışın Uzak Durmanız Gereken Yiyecekler

Kış aylarında özellikle yağlı ve tatlı yiyeceklerden uzak durmalısınız. Daha hafif ve bol bol vitamin almalısınız. Ayrıca fx15 kapsülleri ile kilo vermeyi deneyebilirsiniz. Fazlalıklarınızdan kısa süre içrisinde kurtulmak için mutlaka fx15 kapsüllerini denemelisiniz.

Ulusal sağlık enstitüsü, ulusal artrit enstitüsü ve kasiskelet ve deri hastalıklan’nın başkanı dr. Stephen ı. Katz, 10 yıllık bir dönem içinde 476.369616.365 dolar arasında bir ücret almıştır. Ulusal sağlık enstitüsü klinik merkez başkanı dr. John ı. Galin, 1997 yılından 2002’ye kadar ilaç endüstrisinden 145.000322.000 dolar arasında bir ücret ve borsa kazancı elde etmiştir.

Başarılı şekilde zayıflamak için pozitif düşünce ve fx15 zayıflama hapları kullanılması gerekir. Kısa sürede forma girmek ve işinizi kolaylaştırmak istiyorsanız fx15 kapsülleri ile zayıflamalısınız.

Dr. Richard c. Eastman, ulusal sağlık enstitüsü’nün en iyi diyabet araştırmacısıdır. İlaç üreticilerinin danışmanı olarak, 1997’de gıda ve ilaç dairesi’ne yazarak, kendi maddi ilişkisini açıklamadan bir ürünü savunmuştur. Mektubunda, söz konusu ilaca bağlı karaciğer yetmezliği riskinin “çok az” olduğunu belirtmiştir.

Altı ay sonra, eastman’ın gözetimindeki bir ulusal sağlık enstitüsü çalışmasında, bu ilacı alan hasta audrey larue jones ani karaciğer yetmezliği sonucu ölmüştür. Karaciğer uzmanlarının da bulunduğu otopside, ilacın karaciğer yetmezliğine neden olduğu bulunmuştur. Ulusal alerji ve enfeksiyon hastalıkları enstitüsü’nde önemli bir laboratuarın başkan yardımcısı olan dr.

Ronald n. Germain, 19932003 yılları arasında 1,4 milyon dolardan daha fazla danışmanlık ücreti ve buna ek olarak hisse senedi almıştır. Ulusal kanser enstitüsü, tümör immünolojisi ve biyolojisi laboratuan’nın başkanı jeffrey schlom, ilaç şirketlerinden 10 yılda 331500 dolar ücret almıştır.